Lucie Bílá se synem Filipem

Lucie Bílá se synem Filipem | foto: KORZO

Filípek se narodil pro slávu jako já, tvrdí Lucie Bílá

  • 215
Stálým doprovodem Lucie Bílé na společenských akcích je její čtrnáctiletý syn Filip. Blesky fotoaparátů a kamery mu vůbec nevadí. Sláva ho totiž začala bavit a naposledy to dokázal tím, že do společnosti vyrazil s novým účesem.

"Mám pocit, že Filípka začala popularita opravdu bavit, rozhodně mu vůbec nevadí. On se pro slávu narodil jako já. Kamery, fotografové, paparazziové mu nedělají žádný problém," svěřuje se Zlatá slavice.

"Ale zpívat a hrát na jevišti určitě nechce. Filípek má v úmyslu jít ve šlépějích tatínka Petra Kratochvíla. Chce být producentem a režisérem. Ale je mu teprve čtrnáct, studuje britskou školu v Praze, tak se všechno teprve uvidí."

Lucie Bílá také přiznala, že miluje podzim. Zvlášť ten letošní. "Hrozně ráda mám podzim, protože jsem muzikální. A my muzikanti se živíme emocemi a ty jsou právě na podzim velmi rozjitřené. Mne podzim baví, je velmi inspirativní," přiznala Bílá, která však nedá dopustit ani na zimu, a především na nejkrásnější svátky roku.

Lucie Bílá pokřtila knihu o Karlu Gottovi

"Na Vánoce se moc těším, prožijeme je s mými rodiči, s celou rodinou. A na Silvestra pojedu s Filípkem a jeho kamarádem na hory. Kluci budou jezdit na snowboardech a já se na ně budu dívat," těší se Bílá, která je nyní v jednom kole.

Minulý týden například pokřtila knihu o Karlu Gottovi Zlatý hlas z Prahy.
"Karla mám moc ráda, je to skvělý zpěvák a slušný člověk. Pro mne je už pojmem, něco jako Hradčany," složila Gottovi kompliment.