Eva Holubová

Eva Holubová - Herečka Eva Holubová: "Tyto koberce mají svůj příběh." | foto: Dalibor Puchta, iDNES.cz

Eva Holubová se nechá omladit

  • 3
Eva Holubová jde z role do role. Jak na jevišti, tak ve filmu. Vídáme ji i v televizním pořadu Dementi. Herečka si ale také prožila léta bez rolí, s depresemi, s alkoholem. Ovšem s pitím už před více než dvěma roky definitivně skončila. Teď se rozhodla upravit si svůj zjev.

"Dávám se tak trochu do figury, abych lépe vypadala. Především jsem si nechala vyoperovat křečové žíly. Takže v tuto chvíli nic moc nedělám. A pak si chci ještě nechat odstranit pokleslou bradu, ten podbradek, vrásky v obličeji, abych třeba mohla hrát i nějakou mladší," svěřila se herečka s úsměvem.

Herečka se nedávno objevila na autogramiádě knížky Můj život s Vladkem, kterou napsal Robert Votruba, přítel vítěze televizních VyVolených Vladka Dobrovodského. Na reality show se totiž Holubová, na rozdíl od spousty kolegů z branže, nedívala jen skrz prsty.

"Když to šlo, tak jsem se dívala. Někdy také skrz prsty. Ale většinou jsem hrála a měla jsem dceru napojenou na mobil, která to sledovala. Říká se, že intelektuálové reality show neuznávají. Já znám jenom jednoho intelektuála, a to je Václav Havel. Ten se na ni taky díval," prohlásila Holubová.

Herečka si z VyVolených oblíbila právě Vladka Dobrovodského. Ocenila i jeho vztah s Robertem. "Já jsem se vlastně nedívala na VyVolené. Já jsem se dívala na Vladka, který mě zaujal," přiznala Holubová.

"Počítala jsem s tím, že brzy vypadne. Že z toho bude nešťastný a že já ho pak uchopím i s jeho Robertem a řeknu jim - hoši, já vás spasím. Ale Vladko nevypadl, vyhrál a dokonce už je o něm napsaná knížka. Oba hoši se mi líbí, proto jsem se přišla podívat na autogramiádu i na to, jak jsou teď obletovaní. I když - nechci se jich dotknout, dneska jsou slavní, ale možná jenom na chviličku," zamyslela se herečka.