DJ Bobo otevřel fanouškům své soukromí

  18:11aktualizováno  18:11
Fanoušci DJ Boba měli možnost prožít s ním minulý týden přes internet jeden z jeho pracovních dnů. Celý den jim totiž psal dopis o tom, co zrovna v tu kterou chvíli dělal. "To jsem já, DJ Bobo, a právě jsem na zastávce v Hamburku," představil se světoznámý švýcarský zpěvák svým fanouškům a dodal, že s ním budou moci prožít celých čtyřiadvacet hodin jeho života. "Dneska očekávám mezi obyčejnou pracovní rutinou hodně zajímavých akcí, takže se máte na co těšit," oznamuje DJ Bobo svým fanouškům.

"Od dvou do tří hodin odpoledne jsem byl s Nancy a Büschem z mé taneční skupiny dělat chat pro internetovou verzi německého časopisu Bravo. Bylo to opravdu zajímavé. Dostávali jsme spoustu vtipných dotazů," dodal DJ Bobo.

Podle zpěvákových slov ho hned po chatu čekaly rozhovory pro televize Sat 1 a RTL. "Ihned, jakmile jsme skončili s interview, jsem odpověděl na dotazy svých fanoušků v knize návštěv na svých oficiálních stránkách. U toho jsem ovšem moc času nestrávil, protože jsem spěchal na další interview do rádia. Nicméně věnuji svým fanouškům tolik času, kolik jen mohu.

Po rádiu následovala taneční zkouška, kterou jsme kvůli hladu poněkud zkrátili. Po menším obědě jsme byli zkontrolovat pódium a museli jsme udělat hudební zkoušku. Na tu se přišli podívat i moji budoucí noví rodiče (DJ Bobo se totiž hodlá v co nejbližší možné době oženit). Při večerní zkoušce nemohli bez pochyby chybět ani mí blízcí přátelé a také můj kamarád a spolupracovník Axel Breitung."

Po zkoušce měl DJ Boba čas ještě něco zakousnout. "Náš cateringový tým je absolutně super. Nepamatuji se, že bych někdy předtím jedl taková úžasná jídla jako tady." Po jídle se pak hvězda světové pop scény opět na chvíli připojila na internet. "Při turné trávím u počítače v průměru tak hodinu denně. Projdu si oblíbené stránky a velmi rád komunikuju se svými fanoušky."

V 19:00 hodin začínají přípravy na večerní show. Převlékání, maskování. Ve 20:30 hodin vybíhá DJ Bobo se svou taneční skupinou na jeviště, aby zde odehrál další z koncertů v rámci turné Planet Colours. "Je tu úžasná atmosféra. Fanoušci nás tak vyhecovali, že jsem přidávali jedno prodloužení za druhým," říká DJ Bobo a dodává: "Po koncertě máme v krvi tolik adrenalínu, že nikdy nemůžeme jít hned spát. Trávíme tak spoustu času třeba povídáním s kamarády a do hotelu se vracíme nejdříve v jednu ráno."

"Jsem rád, že jste se mnou prožili jeden z mých, bohužel pracovních dnů. Rád vám časem popíšu i své volno. V dohledné době to ale nebude, protože máme před sebou ještě čtrnáct koncertů a na červenec a srpen chystáme další show. Rád vás na některém ze svých vystoupení uvidím," vzkázal na závěr svým fanouškům DJ Bobo.

 

DJ Bobo a Karel Gott.

Obal CD Planet Colors.

Autor:

Nejčtenější

Tomáši Řepkovi výrazně zkrátili trest. Ještě letos by mohl být doma

Tomáš Řepka

Fotbalista Tomáš Řepka (45) má šanci, že se dostane na svobodu mnohem dřív než za dva a půl roku. Ještě před nástupem...

Jsem šťastná a těším se. Špatně mi bylo jen chvíli, říká těhotná Šafářová

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec

Lucie Šafářová (32) nedávno skončila s tenisem, Tomáš Plekanec (36) si po tahanicích přivezl z Kanady domů oba syny....

Prokuratura stáhla obvinění Kevina Spaceyho ze sexuálního obtěžování

Herec Kevin Spacey u soudu (7. ledna 2019)

Americká prokuratura zbavila herce Kevina Spaceho obvinění ze sexuálního obtěžování. Toho se měl podle obžaloby...

Gott dokázal elegantně spolupracovat i s minulým režimem, říká Fanánek

Lou Fanánek Hagen na křtu CD skupiny Tři sestry Fernet Underground (22. 5. 2015)

I když je kapela Lou Fanánka Hagena (53) tvorbě Karla Gotta (79) vzdálená, mistr má ve Fanánkovi obdivovatele. „V 80....

Oldřich Kaiser prodělal infarkt. Skončil na jednotce intenzivní péče

Oldřich Kaiser (1. března 2017)

Herec Oldřich Kaiser (64) skončil po prodělaném infarktu myokardu na jednotce intenzivní péče v jedné z pražských...

Další z rubriky

Na film jsem moc hezký, žertuje Hejlík. Vedle hraní se projedl republikou

Lukáš Hejlík

Lukáš Hejlík (39) prozradil, že kvůli své Gastromapě projedl za šest let v různých podnicích jeden a půl milionu korun....

Měla jsem popálený celý obličej, popisuje Třešničková detaily nehody

Kristýna Třešničková (2018)

Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (23), známá pod jménem Týnuš Třešničková, popsala svým fanouškům poprvé...

Malajsijský král abdikoval kvůli miss, pár měsíců po svatbě se rozvedl

Oksana Vojevodinova a bývalý malajsijský král sultán Muhammad V.

Tajná svatba loni, abdikace letos v lednu, narození syna v květnu a v červenci konec manželství. Bývalý malajsijský...

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?

Najdete na iDNES.cz