Dáda Patrasová: Špinavé lži mi ničí život

  11:51aktualizováno  11:51
Jméno Dagmar Patrasové plní poslední dobou bulvární média. Manželství s Felixem Slováčkem prý je na rozvod, Dáda se opíjí na večírcích, nedávno utekla z nemocnice a na koncertech na ni pískají... "Jsou to lži, které nám ničí život" řekla Patrasová iDNES.

Dagmar Patrasová a Felix Slováček - Felix Slováček s manželkou Dádou Patrasovou. | foto: KORZO

* Je s vaším manželstvím něco v nepořádku?

Nikoho jsem při ničem nepřistihla a po ničem nemám v úmyslu pátrat. Mé manželství v krizi nebylo, ale mediální hon, neustálé pronásledování, překrucování i naprosto nestoudné lhaní by do krize přivedlo každého. Já a můj manžel jsme dospělí lidé a i nás to unavuje, mrzí a zraňuje.

* Psalo se, že jste po operaci krční páteře a že jste z nemocnice odešla už po týdnu a manžel se zlobí. Že vás v Přerově vypískali Cikáni...

V Super Spyi byly  dokonce naše přímé řeči! Chápu, že čtenář pak, bohužel, může uvěřit. Ten samý plátek psal na titulu i to, že mě v Přerově vypískali. Ve skutečnosti jsem tam měla tříhodinové vystoupení místo dvouhodinového a pak ještě hodinovou autogramiádu. Skandál si vymyslela novinářka, která tam bydlí. Ale šéfredaktor mi řekl, že ten den na koncert vůbec nešla! Naštěstí tam ale byl nezávislý novinář, který má na fotografiích mě i plné náměstí usměvavých lidí. Také chci podat trestní oznámení na redaktorku Šípu, která sepsala článek i s našimi citacemi a přitom mi přiznala, že žádný rozhovor se mnou natočený nemá. Když se mi omlouvala, bylo mi jí až líto. Dala jsem jí tedy šanci, aby se domluvila s vedením a napravila, co vzniklo. Slíbila, že mi zavolá, ale zatím se neozvala. Moji právníci připravují ještě trestní oznámení také na Super Spy, který svůj výtvor na rozdíl od Šípu ani nedokázal podepsat.

* Dotkly se útoky bulváru také vašich dvou dětí, Felixe a Aničky?
 
To, co to dělá s našimi dětmi - zejména desetiletou dcerou - je jen těžko popsatelné. Nemohu uvěřit tomu, že jsou si někteří "novináři" schopni srovnat se svým svědomím vyplašenost dítěte, které chodí každý den do školy s obavami, jaké zaručené informace o sexuálním životě, požívání alkoholu, rozvodech a dělení majetku svých rodičů dozví. Je-li důvodem takového zraňování jen snaha prodat co nejvyšší náklad, pevně doufám, že jejich vycházení nebude mít dlouhého trvání. Uvědomuji si, že někteří lidé se s gustem popasou na neštěstí někoho jiného, ale vyvolat ho,a pak prodat je vrchol nevkusu a hyenismu.

* V klubu Duplex vznikla fotografie, na níž spíte na večírku. Hned se spekulovalo, že jste se opila. Co se tehdy stalo?

Fotografie z Duplexu, která rozpoutala hon na Dádu PatrasovouByla jsem unavená, navíc užívám léky proti bolesti zad a jestli jsem si přiťukla s maminkou Terezky Kerndlové? Začala jsem navíc proti bolesti užívat nový lék Myolastan. Člověk je po něm unavený a malátný. Kdo ho zná, ví o čem mluvím. Tyto potíže provázejí začátek léčby, po čase si organismus zvykne. Byla jsem po něm oteklá a unavená. Teď jsem ho raději vysadila, protože různé spekulace mě donutily žít raději dál s bolestí.

* Jak vážné máte ze zády potíže? Na operaci jste nebyla?

Od útlého dětství jsem dělala aktivně sportovní gymnastiku, atletiku, hrála jsem s klukama fotbal, jezdila na kole, lezla po stromech. Speciálně gymnastika se podepsala na mé páteři. Je hypermobilní, vypadávají mi žebra i obratle v hrudní části páteře a krku. Trvá to dlouhá léta a já už s tím umím žít. Občas jsem zašla na srovnání, na masáž. Až vloni na podzim se bolesti krční páteře vystupňovaly. Když mě začala brnět a místy ztrácela i citlivost pravá ruka, zašla jsem do Vinohradské nemocnice. Lékař se při pohledu na snímek zhrozil nad stavem mé krční páteře a upozornil mě, že se operaci pravděpodobně nevyhnu. Absolvovala jsem ještě další nezbytná vyšetření. Ve finále však lékařské konzilium rozhodlo, že operaci páteře odloží. Je prý ve stavu, kdy by ji museli pouze zafixovat, takže bych nemohla otáčet hlavou. To jsem nechtěla ani já, takže nezbývá, než tlumit bolest léky, pravidelná rehabilitace, zákaz sportování a do toho musím co nejvíce nosit fixační límec. 
 
* Jak se vám daří pracovně? Jaké jsou vaše plány na nejbližší dobu?

Pracovně se mi daří dobře. Hlavně také proto, že dělám práci pro děti, která mě velmi baví a beru ji jako velký dar. Právě v těchto dnech vybíráme s manželem materiál na nové CD a DVD. Dokončuji scénář nového zájezdového pořadu pro děti, pracuji pro dětský časopis a hlavně se vždycky těším na milovanou Kouzelnou školku, protože vím, že dělá dětem radost. Chystáme také s manželem a přáteli oslavu mých 50-tých narozenin.
 
* Jak, kde a s kým budete trávit Velikonoce?

Velikonoce budeme trávit společně s našimi dětmi, přáteli a jejich dětmi, se kterými je trávíme pravidelně každý rok.

Autoři:

Nejčtenější

Jágr, Bohdalová, Mareš. Karel Gott oslavil osmdesátiny s přáteli

Karel Gott (oslava 80. narozenin, Divadlo Na Jezerce, Praha, 21. 6. 2019)

Karel Gott (79) slavil v pátek s předstihem významné kulaté životní jubileum. Oslava zpěvákových osmdesátin se konala v...

Vyčítala jsem si, že jsem své dítě neochránila, říká Helena Houdová

Helena Houdová, Miss ČR z roku 1999 má tři děti a je velkou propagátorkou...

Helena Houdová (39) se společně se svými dětmi objevila po dlouhé době v Praze. V aktuálním rozhovoru modelka...

Modelky i známé moderátorky. Podívejte se, s kým randil Jaromír Jágr

Jaromír Jágr a jeho expřítelkyně

Jaromír Jágr o víkendu potvrdil rozchod s přítelkyní Veronikou Kopřivovou. Co se týče delších vztahů, měl před ní...

Vlastní výdaje a cesty po světě jsem si platila sama, brání se Kopřivová

Veronika Kopřivová na otevření music baru a restaurantu PRAH (Praha, 9. 3. 2018)

Bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra (47) Veronika Kopřivová (28) se pokusila vyvrátit spekulace, že ji nejbohatší český...

Hvězda Ulice Solaříková se vdala. Ano si s Pagáčem řekli v lese

Patricie Solaříková se snoubencem Tiborem Pagáčem (2018)

Hvězda seriálu Ulice, herečka Patricie Solaříková (30) oznámila na Instagramu šťastnou zprávu. Má za sebou sňatek s...

Další z rubriky

Život sám ukáže, kdy a s kým založím rodinu, říká čtyřicátnice Němcová

Benjamin Larretche a Petra Němcová na večírku značky Chopard (Cannes, 17....

Petra Němcová, která 24. června slaví 40. narozeniny, je jednou z českých krásek, které prorazily ve světě. Nyní se na...

Jágr, Bohdalová, Mareš. Karel Gott oslavil osmdesátiny s přáteli

Karel Gott (oslava 80. narozenin, Divadlo Na Jezerce, Praha, 21. 6. 2019)

Karel Gott (79) slavil v pátek s předstihem významné kulaté životní jubileum. Oslava zpěvákových osmdesátin se konala v...

Chůva syna prince Harryho a vévodkyně Meghan o víkendech pracovat nebude

Princ Harry a vévodkyně Meghan poprvé ukázali syna, který dostal jméno Archie...

Princ Harry (34) a vévodkyně Meghan (37) si najali chůvu. Ta jim bude pomáhat s péčí o jejich prvorozeného syna...

Najdete na iDNES.cz