Csáková ukázala syna, Janda dceru a David vnuka

  13:22aktualizováno  13:22
Tradiční sportovní den k zahájení divadelní sezóny pražských divadel Hybernia a Broadway se proměnil víceméně v dětský den. Hvězdy muzikálů se tu totiž pochlubily se svými potomky. Ilona Csáková například dorazila se svým synem Danielem, Roman Vojtek ukázal dceru Editu, Petr Janda Anežku a Michal David vnuka Sebastiana.

Ilona Csáková zářila štěstím a na všechny strany rozhlašovala, jak senzačního má chlapa a ještě senzačnějšího syna. Už 21. září mu bude rok a tak se chystá velká oslava. Dokonce trojnásobná.

"Spláchnu jednou ranou tři mouchy, Radek má totiž narozeniny 19. září a já 1. října," prozrazuje zpěvačka. Oslava to bude velkolepá, Csákové bude čtyřicet a rozhodla se k této příležitosti uspořádat i narozeninový koncert.

Ilona Csáková a Linda Finková

Do průhonického hotelu s velkým sportovním zázemím přijela zpěvačka i s partnerem Radkem Vonešem z Brna, kde s rodinou žije. Přesun do Prahy bude řešit až ve chvíli, kdy začnou zkoušky muzikálu Kat Mydlář, v němž dostala hlavní roli. V plné kráse se v něm spokojená maminka předvede poprvé při premiéře 24. února příštího roku.

"Těším se na to, už čekám netrpělivě na scénář," dodává Csáková. Setkání s kamarádkou a bývalými kolegy si nenechala ujít ani Ivana Gottová, která se tu na chvíli zastavila s mladší dcerou Nelly Sofií.

Ivana Gottová s dcerou

Petr Janda přišel v doprovodu manželky Alice a dcery Anežky, která téměř celé odpoledne v klidu prospala, ačkoli kolem ní klid díky probíhajícím sportovním aktivitám vůbec nebyl. "Je hrozně hodná," liboval si lídr skupiny Olympic.

Po dlouhé době se ve společnosti objevil i Karel Šíp s manželkou Ivou a synem Honzíkem, který právě nastoupil do první třídy, takže rodičům nastaly školní povinnosti.

Karel Šíp s manželkou a synem

Michalu Davidovi takové starosti ještě dlouho nehrozí, vnukovi Sebastianovi jsou teprve tři měsíce. S nadšením a viditelnou touhou po dalším potomkovi si ho chovala Vendula Svobodová, která z rukou producenta obou divadel Oldřicha Lichtenberga převzala šek pro svou nadaci Kapka naděje.

Kdyby se soutěžilo v hustotě vlasů, s přehledem by vyhrála čtyřměsíční dcera Romana Vojtka Editka. Její bohatou kštici obdivovali všichni jeho kolegové. Princeznovské blonďaté lokýnky zase zaujaly u dcery Laury herečky Vandy Konečné.

Když si kolegové vzájemně okoukali a pochválili své ratolesti, shodli se na tom, že už se po prázdninách hrozně těší do práce. "Bylo to dlouhé," prohlásila například tanečnice Libuše Vojtková. V Hybernii se všichni sejdou už 17. září na Baronu Prášilovi, připravovat se tu také bude nový muzikál Lady Carneval.

Autor: pro iDNES.cz

Nejčtenější

Teď mě čeká boj o syna. V Mariem jsem se zmýlil, říká Karel Janeček

Karel Janeček

Miliardář a podnikatel Karel Janeček (45) říká, že v osobním životě momentálně prochází dvěma extrémy. Na jedné straně...

Známá britská youtuberka zahynula při nehodě na elektrokoloběžce v Londýně

Známá britská youtuberka Emily Hartridge na smíku z roku 2018

Emily Hartridgeová, populární britská youtuberka a televizní moderátorka, zahynula v Londýně při nehodě na...

Producenti mě už nechtějí, jsem na Hollywood moc starý, říká Brad Pitt

Brad Pitt na premiéře filmu Tenkrát v Hollywoodu (Cannes, 21. května 2019)

Nejen herečky v Hollywoodu řeší, že s přibývajícím věkem jim často ubývají role. Nyní si v podobném duchu zafilozofoval...

Jsem šťastná a těším se. Špatně mi bylo jen chvíli, říká těhotná Šafářová

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec

Lucie Šafářová (32) nedávno skončila s tenisem, Tomáš Plekanec (36) si po tahanicích přivezl z Kanady domů oba syny....

Youtuberka Třešničková ukázala jizvy na obličeji po popáleninách

Kristýna „Týnuš“ Třešničková (1. května 2017)

Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (23), známá pod jménem Týnuš Třešničková, se opět začala více věnovat...

Další z rubriky

Děsí mě, jakému rasismu v USA čelí mé adoptivní děti, říká Davisová

Kristin Davisová (Los Angeles, 25. října 2017)

Herečka Kristin Davisová (54) je matkou dvou dětí. Před sedmi lety adoptovala holčičku Gemmu Rose a loni chlapce, jehož...

KVÍZ: Osudové ženy, fanynky i rodina. Jak dobře znáte Karla Gotta?

Karel Gott a jeho manželka Ivana Gottová (2018)

Která česká herečka mohla být manželkou zpěváka Karla Gotta? Jak se jmenuje jedna z jeho nejznámějších fanynek? Kde a...

Roman Vojtek se podruhé oženil. Vzal si o patnáct let mladší kolegyni

Petra Vraspírová a Roman Vojtek na přehlídce kolekce Asia od návrhářky Natali...

Roman Vojtek (47) si po tříleté známosti vzal svou přítelkyni, muzikálovou zpěvačku Petru Vraspírovou (32). Herec i...

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.
Pomocný směnový mistr

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.
Středočeský kraj
nabízený plat: 20 000 - 35 000 Kč

Najdete na iDNES.cz