Jsem potomkem otrokáře, který se oženil s otrokyní, odhalila Beyoncé

  15:01aktualizováno  15:01
Zpěvačka Beyoncé (36) si vyzkoušela, jaké je to být šéfkou magazínu Vogue. Jeho nové zářijové vydání měla zcela na starosti. Sama do něj také napsala článek, v němž promluvila o komplikacích při porodu dvojčat, manželově nevěře i předcích otrokářích.

Beyoncé (New York, 20. října 2015) | foto: Reuters

Zpěvačka dvojčata přivedla na svět v červnu 2017. Nyní prozradila, že musela rodit akutním císařským řezem. „V den, kdy jsem porodila Rumi a Sira, jsem měla 99 kilogramů. Byla jsem oteklá kvůli toxémii a více než měsíc jsem musela ležet. Mé zdraví a zdraví mých dětí byly ohrožené, takže jsem šla na akutní císařský řez,“ prohlásila.

Fotogalerie

Když se nyní ohlédne, jak se po prvním porodu dcery Bue Ivy (6) snažila co nejrychleji zhubnout těhotenská kila, připadá jí to šílené. Po dvojčatech se rozhodla z toho nedělat těžkou hlavu. 

„Začala jsem se mít ráda a přijala své křivky. Akceptovala jsem, že mé tělo chce takové být. Po šesti měsících jsem se začala připravovat na festival Coachella. Stala jsem se dočasně vegankou, přestala pít kávu, alkohol a všechny ovocné nápoje. Ale byla jsem trpělivá a užívala si plnějších křivek. Moje děti a manžel také,“ přiznala s tím, že doteď má silnější ruce, ramena, prsa a stehna a pořád má i malé bříško. 

Hudebník Jay-Z (48), se kterým Beyoncé letos oslaví 10. výročí svatby, loni přiznal, že manželku podvedl. Zpěvačka sice říká, že si prošla peklem, ale svému choti odpustila. 

„Každý vztah má mnoho odstínů. Nic není černé nebo bílé. Prošla jsem si peklem, vrátila se zpět a jsem vděčná za každý šrám. Zažila jsem zradu a zlomené srdce v mnoha podobách. Zklamala jsem se v obchodním  partnerství, stejně jako v osobním, kvůli čemuž jsem se cítila zanedbávána, ztracená a zranitelná. I přesto všechno jsem se naučila smát, plakat a růst,“ uvedla.

Beyoncé na udílení cen Grammy (Los Angeles, 12. února 2017)

Beyoncé na udílení cen Grammy (Los Angeles, 12. února 2017)

Beyoncé také nedávno zjistila, že jejím předkem byl otrokář. Ten se zamiloval do své otrokyně, kterou si pak vzal. „Pocházím z řady zlomených vztahů plných zneužívání moci a nedůvěry.  Teprve když jsem si to uvědomila, byla jsem schopna vyřešit konflikty ve svém vlastním vztahu. Nedávno jsem zkoumala své předky a zjistila jsem, že jsem potomkem otrokáře, který se zamiloval a oženil s otrokyní,“ prohlásila s tím, že toto zjištění musela dlouho zpracovávat. 

„Přemýšlela jsem, co z toho vyplývá a snažila se to nějak pochopit. Věřím, že proto mě Bůh požehnal dvojčaty. Poprvé byla mužská a ženská energie schopna ve mě koexistovat a růst. Modlím se, abych byla schopna přelomit generační prokletí v rodině a aby moje děti měly méně komplikované životy,“ dodala.

Autor:

Nejčtenější

Jacksonova dcera reagovala na zprávy o podřezaných žílách fotkou z KFC

Paris Jacksonová (Los Angeles, 6. března 2018)

Svět obletěla zpráva, že dcera zpěváka Michaela Jacksona (†51), Paris Jacksonová (20) se pokusila o sebevraždu. Dívka...

Dodnes netuším, čím spermatem jsem byla oplodněna, říká žena Jacksona

Michael Jackson, Debbie Roweová, Paris Jacksonová a Michael Joseph „Prince“...

Zdravotní sestra Debbie Roweová (60) bude navždy známá jako druhá manželka Michaela Jacksona (†50) a biologická matka...

Zemřel Stanislav Zindulka, vtipný a dvorný kavalír ze starých časů

Herec Stanislav Zindulka na snímku z června 2017

Ve věku 86 let zemřel člen hereckého souboru Činoherního klubu, držitel Thálie i Českého lva Stanislav Zindulka. Zprávu...

Muži mi teď připadají strašně směšní, říká samoživitelka Eva Burešová

Eva Burešová se synem Nathanielem na charitativním koncertě na pražském...

Hvězda seriálu Modrý kód Eva Burešová (25) se svěřila s tím, jak zvládá svou roli matky samoživitelky. „Měla jsem...

Módní faux pas vévodkyně Kate. Halenku si oblékla obráceně

Vévodkyně Kate na návštěvě Dětského centra Henryho Fawcetta (Londýn, 12. března...

Vévodkyně Kate (37) se během úterní návštěvy londýnského Dětského centra Henryho Fawcetta podařil menší módní trapas....

Další z rubriky

OBRAZEM: Vévodkyně Kate po letech vyrazila na sólo akci s královnou

Britská královna Alžběta II. a vévodkyně z Cambridge Kate (Londýn, 19. března...

Vévodkyně Kate (37) absolvovala po letech první sólo akci s královnou Alžbětou II. (92) mimo Buckinghamský palác....

Nepovažovali mě za sexy ženu, protože jsem černoška, říká Goldbergová

Whoopi Goldbergová (6. října 2013)

Herečka Whoopi Goldbergová (63) tvrdí, že kvůli předsudkům a rasismu ji producenti v průběhu celé její filmové kariéry...

Matka žaluje herečky kvůli zmanipulovaným přijímačkám. Žádá půl miliardy

Herečka Felicity Huffmanová na předávání cen Emmy Awards (Microsoft Theater,...

Státní zastupitelství žaluje Felicity Huffmanovou (56) a Lori Loughlinovou (54). Herečky uplácely univerzity, aby...

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem
Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako Ponožkový den. Podpořit lidi s tímto postižením může každý. Stačí si obléknout veselé ponožky a hlavně každou jinou.

Najdete na iDNES.cz