Nohy mám hezčí než obličej, říká Bára Basiková k fotkám v Playboyi

  16:02aktualizováno  16:02
Bára Basiková (55) zavzpomínala v Limuzíně na ÓČKU na časy, kdy začínala v kapelách Precedens a Stromboli. Tehdy nafotila lechtivé fotky pro magazín Playboy a kvůli své kritičnosti se, jak sama říká, dostávala často s někým do konfliktu.

Bára Basiková v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou na ÓČKO STAR | foto: Jan Ráček

Zpěvačka Bára Basiková byla jednou z prvních českých celebrit, které oslovili redaktoři z české verze časopisu Playboy k pózování pro umělecké portréty na stránkách tohoto pánského časopisu. 

Fotogalerie

„Nafotili jsme před lety umělecké fotografie. Líčení je trochu přehnané, ale zaměřte se na nohy. Ty jsem vždycky měla hezký... a pořád mám. Nohy mám hezčí než obličej,“ směje se Basiková, když jí Míra Hejda ukazuje dávno zapomenutou, na tehdejší dobu odvážnou fotografii.

„Dnes už té rebelie tolik není, ale v devatenácti, kdy jsem začínala, jsem byla dost dobrej pankáč. Ke všemu jsem přistupovala s revoltou a byla jsem hodně kritická. Když se mi něco nelíbilo, dala jsem to vždy najevo. Byla jsem takový ten typ co na srdci, to na jazyku. Takže jsem se díky tomu dost často dostávala s někým do konfliktu,“ vzpomíná Basiková.

Křídla prý zpěvačce přistřihl věk a rozum. I když má pocit, že se moc nezměnila a že je jí uvnitř pořád šestnáct, přece jen vnímá, že je od chvíle, kdy se jí narodily děti zodpovědnější a klidnější. 

„Když se stanete rodičem, uvědomíte si, že se váš život od základu mění. Že už není a nikdy nebude jen o vás samotných, ale o rodině a hlavně vašich dětech,“ říká Basiková.

TALK SHOW LIMUZÍNA S MÍROU HEJDOU SLEDUJTE NA ÓČKO STAR

Nové díly pořadu je možno vidět vždy v pátek ve 21:00. Repríza pak čeká diváky v sobotu v 11:30 a v neděli v 18:00 hodin.

Zpěvačka zavzpomínala v rozhovoru i na svou letošní dovolenou. „Stihla jsem Barcelonu, Řecko i Egypt. Egypt je taková dovolená na pohodu. Lehnout si, popíjet drinky, číst knížku, opalovat se a užívat si krásné koupání a šnorchlování. Cestovala jsem ale hodně i po Čechách, které jsou opravdu krásné,“ dodává zpěvačka. 

Prvním manželem Báry Basikové byl přítel její spolužačky ze střední školy, Petr Jícha. Svatbu měli v roce 1990. S Jíchou má zpěvačka dvojčata, dnes již pětadvacetileté dcery Annu a Marii. Druhým životním partnerem a manželem Basikové byl architekt Jaromír Pizinger. Ten po několika letech vztahu požádal o rozvod. 

Třetí svatba zpěvačky proběhla s hercem Petrem Polákem. Ačkoliv už spolu nežijí, udržují oba partneři dobré vztahy, zejména kvůli společnému synovi, dnes devítiletému Theodorovi.

Autor:

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Řepka jde za mříže. Soud mu změnil dvě podmínky na devět měsíců vězení

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka (45) si podle úterního rozhodnutí pražského soudu odpyká devět měsíců ve věznici s ostrahou. Za řízení auta...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Jiřina Bohdalová žaluje Komerční banku za padělané obrazy

Herečka Jiřina Bohdalová na snímku z 5. února 2019

Herečka Jiřina Bohdalová (87) zažalovala Komerční banku kvůli prodeji padělaných obrazů, informoval ve čtvrtek...

Připadá mi, že pěstujeme kult ošklivosti, říká Jaromír Hanzlík

Jaromír Hanzlík

V sedmdesáti letech si vyzkoušel novou disciplínu. Přesycen kriminálkami napsal scénář k romantické komedii Léto s...

Další z rubriky

Přítelkyni jsem poznal při natáčení sexuální scény, říká Radcliffe

Erin Darkeová a Daniel Radcliffe na Tony Awards (New York, 8. června 2014)

Britský herec Daniel Radcliffe (29) přiznal, že svou současnou přítelkyni, Američanku Erin Darkeovou (34) poznal při...

Neusmívejte se, prozradila Kardashianová recept na boj proti vráskám

Kim Kardashianová (17. února 2019)

Kim Kardashianová prozradila důvod, proč se na fotografiích příliš často neusmívá. Podle hvězdy americké reality show...

Jirka je moc slabý a pohybuje se jen stěží, říká Pomejeho mecenáš

Jiří Pomeje (Praha, 13. listopadu 2018)

Producent Pavel Pásek (51) se opět rozpovídal o zdravotním stavu svého kamaráda Jiřího Pomeje (54). Ten leží v soukromé...

Najdete na iDNES.cz