Nohy mám hezčí než obličej, říká Bára Basiková k fotkám v Playboyi

  16:02aktualizováno  16:02
Bára Basiková (55) zavzpomínala v Limuzíně na ÓČKU na časy, kdy začínala v kapelách Precedens a Stromboli. Tehdy nafotila lechtivé fotky pro magazín Playboy a kvůli své kritičnosti se, jak sama říká, dostávala často s někým do konfliktu.

Bára Basiková v pořadu Limuzína s Mírou Hejdou na ÓČKO STAR | foto: Jan Ráček

Zpěvačka Bára Basiková byla jednou z prvních českých celebrit, které oslovili redaktoři z české verze časopisu Playboy k pózování pro umělecké portréty na stránkách tohoto pánského časopisu. 

Fotogalerie

„Nafotili jsme před lety umělecké fotografie. Líčení je trochu přehnané, ale zaměřte se na nohy. Ty jsem vždycky měla hezký... a pořád mám. Nohy mám hezčí než obličej,“ směje se Basiková, když jí Míra Hejda ukazuje dávno zapomenutou, na tehdejší dobu odvážnou fotografii.

„Dnes už té rebelie tolik není, ale v devatenácti, kdy jsem začínala, jsem byla dost dobrej pankáč. Ke všemu jsem přistupovala s revoltou a byla jsem hodně kritická. Když se mi něco nelíbilo, dala jsem to vždy najevo. Byla jsem takový ten typ co na srdci, to na jazyku. Takže jsem se díky tomu dost často dostávala s někým do konfliktu,“ vzpomíná Basiková.

Křídla prý zpěvačce přistřihl věk a rozum. I když má pocit, že se moc nezměnila a že je jí uvnitř pořád šestnáct, přece jen vnímá, že je od chvíle, kdy se jí narodily děti zodpovědnější a klidnější. 

„Když se stanete rodičem, uvědomíte si, že se váš život od základu mění. Že už není a nikdy nebude jen o vás samotných, ale o rodině a hlavně vašich dětech,“ říká Basiková.

TALK SHOW LIMUZÍNA S MÍROU HEJDOU SLEDUJTE NA ÓČKO STAR

Nové díly pořadu je možno vidět vždy v pátek ve 21:00. Repríza pak čeká diváky v sobotu v 11:30 a v neděli v 18:00 hodin.

Zpěvačka zavzpomínala v rozhovoru i na svou letošní dovolenou. „Stihla jsem Barcelonu, Řecko i Egypt. Egypt je taková dovolená na pohodu. Lehnout si, popíjet drinky, číst knížku, opalovat se a užívat si krásné koupání a šnorchlování. Cestovala jsem ale hodně i po Čechách, které jsou opravdu krásné,“ dodává zpěvačka. 

Prvním manželem Báry Basikové byl přítel její spolužačky ze střední školy, Petr Jícha. Svatbu měli v roce 1990. S Jíchou má zpěvačka dvojčata, dnes již pětadvacetileté dcery Annu a Marii. Druhým životním partnerem a manželem Basikové byl architekt Jaromír Pizinger. Ten po několika letech vztahu požádal o rozvod. 

Třetí svatba zpěvačky proběhla s hercem Petrem Polákem. Ačkoliv už spolu nežijí, udržují oba partneři dobré vztahy, zejména kvůli společnému synovi, dnes devítiletému Theodorovi.

Autor:

Nejčtenější

Fotbalista Jan Koller se rozvádí. V Bratislavě ukázal novou přítelkyni

Jan Koller s manželkou Hedvikou na belgické Zlaté kopačce (2011)

Fotbalista Jan Koller (46) potvrdil, že se po patnácti letech rozvádí se svou manželkou Hedvikou Kollerovou (44). Na...

S veganstvím končím. Díky masu se mi restartoval mozek, říká Hathawayová

Anne Hathawayová na premiéře filmu Debbie a její parťačky (New York, 5. 6. 2018)

Anne Hathawayová (36) se svěřila s tím, proč se po několika letech vzdala veganství. Přiznala, že svým způsobem za to...

Rytmus se oženil, vzal si svou těhotnou lásku Jasminu

Patrik „Rytmus“ Vrbovský a Jasmina Alagič se vzali 18. května v Pezinku.

Moderátorka Jasmina Alagič (29) a raper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (42) si dnes odpoledne řekli „ano“. Obřad proběhl na...

Nechtěli mě v televizi, tak jsem se stal zpěvákem, říká Leoš Mareš

Leoš Mareš

Léta se snažil dokázat, že není zpívající blázen v kožichu, nýbrž především moderátor. A pak se před třemi lety něco...

Řepka dostal výzvu k nástupu do věznice. Soud mu dal týden

Tomáš Řepka

Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka obdržel od soudu výzvu k nástupu do výkonu trestu odnětí svobody. Nastoupit...

Další z rubriky

Člověk musí mít prostor smířit se s umíráním, míní Jitka Čvančarová

Jitka Čvančarová

Daří se jí. Herečka Jitka Čvančarová (41) má skvělého manžela, krásný dům, úžasné děti, úspěšné role. Přestože může na...

Cvičení mě baví, takže ještě nejsem tak stará, říká Zuzana Bubílková

Zuzana Bubílková (29. dubna 2019)

Moderátorka Zuzana Bubílková (67) se může pochlubit štíhlou postavou. Nemá ji ovšem zadarmo. Když je u syna Tomáše v...

Výlet Trumpovy dcery do Cannes stál Američany půl milionu korun

Tiffany Trumpová s otcem Donaldem Trumpem (22. 4. 2019)

Dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa (72) Tiffany (25) vyrazila s přítelem Michaelem Boulosem (26) na filmový...

Najdete na iDNES.cz