Jan Onder a Kateřina Baďurová | foto: archiv Tančírna Petra Čadka

Atletka Baďurová po vítězství ve StarDance bude učit tanec

  • 0
Třicetiletá Kateřina Baďurová loni vyhrála show StarDance. Bývalá tyčkařka, která sportovní kariéru ukončila před necelými třemi lety, své vítězství v soutěži hodlá patřičně zúročit. Stane se z ní lektorka v Tančírně manžela Jitky Čvančarové Petra Čadka.

Kateřina Baďurová ve StarDance tančila s Janem Onderem a právě s ním bude tanec i vyučovat. K pohybu měla vždy blízko, kromě atletiky se jako malá věnovala gymnastice.

Fotogalerie

"Vždycky jsem hrozně ráda sportovala a teď, když už nemůžu dělat atletiku, jsem se hrozně nadchla pro tanec. K tomu mě přivedl Petr Čadek a já se mu za to teď chci odvděčit tím, že jsem přijala jeho nabídku stát se trenérkou v jeho škole," řekla brunetka.

"Spolupráce s Katkou na StarDance byla velmi příjemná. Je vidět, že má pro pohyb vášeň a v tanci je velmi nadaná," řekl Petr Čadek, který pro loňské vítěze StarDance připravoval choreografie.

Baďurová bude společně s Onderem jednou nebo dvakrát týdně učit vždy maximálně 15 párů. Bývalá tyčkařka si po absolvování vysoké školy udělala ještě kurzy psychomotorického vývoje a cvičení s dětmi a s kamarádkou si založila školku. Nevylučuje, že i děti začne učit tancovat buď přímo ve školce, nebo je přivede do Tančírny.

Připomeňte si vítězství páru Kateřina Baďurová a Jan Onder ve StarDance