ANKETA: Vyberte nejkrásnější pár českého showbyznysu

aktualizováno 
Čas milujících, milovaných a zamilovaných je tu a při té příležitosti chce iDNES.cz najít nejkrásnější pár českého showbyznysu. O vaši přízeň bojuje v naší anketě celkem 30 párů všech věkových kategorií.

Karel a Ivana Gottovi | foto: Bison & Rose

KTERÝ PÁR JE NEJKRÁSNĚJŠÍ? HLASUJTE ZDE

Taťána Kuchařová s přítelemTaťána Kuchařová a Milan Richter
Nejkrásnější  ženu světa a Miss 2006 Taťánu Kuchařovou obletovala spousta mužů. Ona si mezi nimi nakonec vybrala radního Prahy 1 a poslance za ODS Milana Richtera. Vztah s ním dokázala tajit půl roku.

Lucie Bílá s manželem NoidemLucie Bílá a Václav Noid Bárta
Lucie Bílá našla po několika nepovedených vztazích štěstí v náruči o patnáct let mladšího zpěváka Václava Noida Bárty. Vzali se tajně a romanticky v italském Miláně před dvěma lety, v den čtyřicátých narozenin zpěvačky, a jejich soužití v novém luxusním domě v Otvovicích se zdá být bez mráčků.

TýTý 2007: Karel Gott s manželkou IvanouKarel Gott a Ivana Macháčková
Produkční Divadla Broadway dokázala jako jediná z žen v životě slavného zpěváka změnit jeho život od základů. Nejdřív mu přestavěla dům, poté mu do něj přivedla dceru a nakonec si ho vzala. Svatba proběhla začátkem roku v  americkém Las Vegas.  Šťastný pár, který od sebe dělí třicet sedm let, čeká druhého potomka.

Bára Basiková s přítelem Petrem Polákem na vyhlášení ankety Sportovec roku 2007Bára Basiková a Petr Polák
To nejlepší, co Báru Basikovou po rozvodu s Jaromírem Pizingerem potkalo, byl producent a muzikant Petr Polák. Je o šestnáct let mladší a zpěvačka vedle něj jenom kvete. Podle předpovědi kartářky si ho má dokonce letos vzít a vyloučeno není ani miminko. 

Alice Bendová a manželemAlice Bendová a Václav Benda
Herečka Alice Bendová  a hokejista Václav Benda patří k ukázkovým párům  českého showbyznysu. Jejich lásku korunovalo loni v červenci narození syna Vašíka, ze kterého jsou oba úplně vedle.

Veronika Žilková a Martin Stropnický jsou už manželéVeronika Žilková a Martin Stropnický
Herečtí kolegové svůj partnerský vztah zpečetili  teprve nedávno, 19. dubna. Před oltářem řekli ANO už potřetí v životě a věří, že to bylo naposledy. Vztah utužily především okolnosti kolem tragické  události v rodině, a sice úmrtí syna Melichara, který po půl roce života podlehl vrozené brániční kýle.

Simona Krainová a Jiří HudlerSimona Krainová a Jiří Hudler
Pětatřicetiletá modelka Simona Krainová o sobě tvrdí, že není přelétavá a v životě neměla příliš vztahů. Po prvním nepovedeném manželství s Bořkem Slezáčkem se zakoukala do tureckého podnikatele a teď proniká do tajů hokeje. Žije totiž v americkém Detroitu se čtyřiadvacetiletým českým hokejistou Jiřím Hudlerem.

Josef Vojtek a Jovanka SkrčeskáJosef Vojtek a Jovana Skrčeská
Dlouhovlasý rocker zřejmě nevyznává poklidný rodinný život. Po vztahu se Sabinou Laurinovou už předtím rozvedený zpěvák zakotvil u tanečnice Libušky Hůlkové. Vzal si ji a stal se potřetí otcem. Na povrch ovšem hodně brzy prosákl jeho mimomanželský vztah s Libuščinou kamarádkou, a dokonce svědkyní jejich svatby Jovanou Skrčeskou. Dokáže  blonďatá tanečnice to, co žádná před ní, a konečně ho zkrotí?

Petr Janda s manželkou AlicíPetr Janda a Alice Jandová
Příběh jako z červené knihovny o lásce fanynky k jejímu idolovi se stal skutečností v případě Alice Jandové. Fanynka Olympiku dostala zpěváka do chomoutu a dokázala i to, že kvůli ní stále častěji opouští svůj milovaný dům na Propasti a vydává se za poznáním daleko za hranice Jevan. Na svatební cestě byl pár, který dělí několik generací, dokonce třikrát.

Lucie Borhyová s přítelem na valentýnském večírkuLucie Borhyová a Nico
Řeckého podnikatele potkala půvabná moderátorka Televizních novin na Nově při focení kalendáře na Krétě. Zatím žijí spolu v Praze, ale Borhyová nevylučuje, že by přesídlila do Řecka, které miluje nejen proto, že je domovem jejího milého, ale i pro povahu jeho obyvatel a příjemné klima.

TýTý 2007 - Sabina Laurinová s partneremSabina Laurinová a Karel Kameník
Sabina Laurinová přestala hledat lásku mezi kolegy v showbyznysu a po nepovedném vztahu s Josefem Vojtkem natrefila na primáře stomatologie v pražské Thomayerově nemocnici Karla Kameníka.  Teď spolu čekají potomka a za čtyři měsíce dvojnásobná maminka září štěstím.

Daniel Landa s manželkou Mirjam Daniel Landa a Mirjam Landa
Zpěvák se s režisérkou potkal před devatenácti lety, od prvního dne seznámení s ní začal bydlet a po třech měsících si ji vzal. Mají spolu dceru Stázku a dvojčata Rozálii a Roxanu a jejich společné soužití je postaveno na vzájemném respektu. 

Finále Elite Model Look v Praze - Zdeněk Podhůrský s přítelkyníZdeněk Podhůrský a Ilona
Herec, moderátor a zpěvák potkal o sedmadvacet let mladší studentku Ilonu ve své Galerii Na Bělidle, dělala mu tam hostesku. Přeskočila jiskra, a tak se rozhodli to spolu zkusit.  Že jim to zřejmě funguje, dokazuje fakt, že se bez sebe nehnou téměř na krok a blonďatá mladice nechybí po boku Podhůrského na žádném večírku. 

Narozeniny Pavla Vrby - Vendula Svobodová s partnerem Patrikem AušemVendula Svobodová a Patrik Auš
Vendula Svobodová se po  tragické smrti svého manžela dlouho bránila lásce, nebo alespoň tomu, aby o ní veřejnost věděla. Po propíraném Danu Hůlkovi, s nímž měla údajně prožít krátký románek, našla útěchu u podnikatele Patrika Auše. Pár plánuje zásnuby v Paříži.

TýTý 2007: Leoš Mareš s partnerkou MonikouLeoš Mareš a Monika Poslušná
Oblíbený moderátor žije s Monikou Poslušnou již osm let. Mají spolu dvouletého syna Jakuba a po velkolepých zásnubách má letos přijít na řadu ještě velkolepější svatba. Snubní prsteny až z Londýna si budoucí manželé navléknou 12. července na zámku Jemniště.

Mirka Čejková s manželem na přehlídce Osmanyho LaffityMirka Čejková a Marek Vít
Mirka Čejková a Marek Vít se ke vztahu přiznali před čtyřmi lety. Kontroverzní Vít měl za sebou dva rozvody a čtyři roky neodpykaného trestu, Čejkové ale jeho minulost nevadila. A nevadilo jí, že šel sedět za další prohřešky dál. Dva roky po seznámení si ho ve všehrdské věznici vzala za manžela. Momentálně si jeho lásky užívá na svobodě, Vít byl totiž ze zdravotních důvodů z věznice na čas propuštěn.

Helena Vondráčková s manželem Martinem Michalem na ochutnávce sushiHelena Vondráčková a Martin Michal
Populární česká zpěvačka Helena Vondráčková se provdala za podnikatele,  o dvanáct let mladšího Martina Michala, v roce 2003. Vdávala se tehdy podruhé, zatímco její vyvolený popáté. Manželství jim klape už pět let, ať se to někomu líbí, nebo ne.

Vítání nových občánků - Gábina Partyšová a Josef Kokta se synemGábina Partyšová a Josef Kokta
Když se půvabná Gábina Partyšová začala ve společnosti ukazovat s podnikatelem Josefem Koktou, čelila nepříjemným poznámkám o vypočítavosti a dohadům, jestli ji k Pepínovi, jak mu přezdívá, přitahuje láska, nebo peníze. Uplynulo pět let a pár žije spokojeným manželským životem, do něhož loni přibyl syn Kristian.

Andrea Verešová s manželemAndrea Verešová a Daniel Volopich
Život v luxusu si modelka Andrea Verešová  užívá po boku právníka Daniela Volopicha. Sympatický právník je velmi pozorný muž a Andrea od svatby tvrdí, že s tímhle mužem chce prožít celý život. Dcera Vanesska Andreino spokojené soužití s jejím vyvoleným jen podtrhuje.

Eva a VašekEva a Vašek
Pěvecká dvojice  Eva Dvořáčková  a Václav Ševčík se stala fenoménem.  Partneři, o kterých si mnozí myslí, že jsou manželé, žijí v malé obci Klepačov u Blanska a vychovávají tříletou dceru Evičku. Nedávno se nechali slyšet, že by rádi další dítě.

Pavel Vítek a Janis Sidovský na tiskové konferenci Nadačního fondu Kapka nadějeJanis Sidovský a Pavel Vítek
První  pár, který se rozhodl veřejně přiznat svoji homosexualitu a svůj vztah stvrdit po osmnácti letech soužití oficiálně. Udělali to téměř hned poté, co poslanci schválili zákon o registrovaném partnerství, 3. července 2006 na hradě Karlštejn. Dnes budou mít dvacetileté výročí seznámení a mohou konstatovat, že jim jejich soužití  funguje bezvadně. 

Jak bydlí Lumír Olšovský Lumír Olšovský a Pavel Bár
Lumír Olšovský se oženil, s manželkou měl dceru a pak se léta trápil. V jeho těle totiž rostla touha po lásce muže. Přes internet se seznámil se studentem dějin filmu Pavlem a přestal se trápit. Brzy své "přeorientování"  také ohlásil světu a nemusí ho skrývat.

Jan Musil s partnerem Jakubem v EgyptěJan Musil a Jakub Pechr
Moderátor a majitel mediální agentury Jan Musil má podobný osud jako Lumír Olšovský. Oženil se a s manželkou má dnes dvě dospělé dcery. Jeho sexuální orientace ho ale brzy převálcovala a on se jí nebránil. Po několika vztazích stvrdil až ten s Jakubem Pechrem.    

Leona Machálková a Bořek ŠípekLeona Machálková a Bořek Šípek
Zpěvačka a architekt čelí častým spekulacím bulváru o pevnosti jejich vztahu. "Zaručené" zprávy o tom, že už jim to neklape, jsou podporovány důkazy o Šípkově lásce k alkoholu.  Leona Machálková ovšem svoji životní lásku, s níž má syna Artura, všemožně brání a spekulace o manželských  krizích vyvrací.

Tatiana Vilhelmová s manželemTatiana Vilhelmová a Pavel Čechák
Často obsazovaná herečka jen málokdy mluví o svém soukromí, občas ovšem svého manžela, sympatického Pavla Čecháka, do společnosti vyvede. Vztah mají zřejmě bezproblémový, navíc momentálně čekají druhý přírůstek do rodiny. 

Michal Červín a Barbara KautmanováMichal Červín a Barbara Kautmanová
Pár, jenž se našel díky soutěži Vem si mě!, kterou loni odvysílala televize Nova. Veřejnost jim příliš nadějí na společný život nedávala, oni však překvapili, když oznámili, že čekají dítě a moc se na něj těší.

Aňa Geislerová s manželem Zdeňkem Janáčkem na karlovarském filmovém festivalu Aňa Geislerová  a Zdeněk Janáček
Se Zdeňkem Janáčkem má nejobsazovanější česká herečka dvě děti, Bruna Fidelia a Stellu. Po narození dcery se pár, který si přísně střeží soukromí, odstěhoval do nového domu nedaleko Prahy. Jak tam žije, vědí možná jen jejich sousedé.

Romana Jákl Vítová s manželem Petrem a kočárky pro zatím nenarozenou dceruRomana Jákl Vítová a Petr Jákl
Pár, který se hledal, až se našel, tak se mluvilo od začátku o rosničce Romaně Vítové a kaskadérovi a producentovi Petru Jáklovi. Svatba byla jasným vyústěním jejich několikaletého vztahu a Romana, která si ke svému dívčímu jménu přidala jméno svého milovaného manžela, nedávno porodila holčičku Sofii. Rodinka je tedy kompletní.

Jiří Paroubek a Petra Kováčová už jako manželéJiří Paroubek a Petra Paroubková
Politickou scénu oživil loni v létě milostný románek předsedy ČSSD Jiřího Paroubka s tlumočnicí a překladatelkou Petrou Kováčovou. Z románku se vyklubal vážný vztah a tento nesourodý pár si řekl ano v listopadu 2007 v exkluzivním hotelu Esplanade v Mariánských Lázních jen dva měsíce poté, co se šéf sociálních demokratů rozvedl s letitou partnerkou Zuzanou Paroubkovou. Jejich vztah je nadále sledován veřejností s velkým zájmem.

Topolánek a Talmanová se synemMirek Topolánek a Lucie Talmanová
Ani Paroubkův oponent, šéf ODS Miroslav Topolánek, nezůstal v tomto ohledu pozadu. Na rozdíl od Paroubka ovšem svůj románek s místopředsedkyní Sněmovny dlouho tajil. Přiznal ho, teprve když Talmanová otěhotněla (loni v létě se jim narodil syn Nicolas). Od své ženy Pavly odešel, ale dosud se s ní nerozvedl.   

KTERÝ PÁR JE NEJKRÁSNĚJŠÍ? HLASUJTE ZDE
Výsledky ankety zveřejníme 1. května

Autor:
  • Nejčtenější

Krajčo věděl o vážném stavu Gotta. Srdce nehasnou musel složit rychle

Naposledy spolupracoval Karel Gott s Richardem Krajčem. Ten pro něj a jeho dceru Charllote Ellu napsal píseň Srdce...

Premium

Výrazný nos, vzdělání sestry. Proto si Gott vybral Ivanu, říká novinářka

Profesní vztah je pojil pětadvacet let, ona ho však osobně poznala už jako holčička. Navzdory všem turbulencím, které...

Disney hvězdička Bella Thorneová obdržela cenu za svůj první pornofilm

Bývalá Disney hvězdička Bella Thorneová (22) natočila sado-maso film pro známý web s pornem. Film Him And Her s BDSM...

Snad potká ženu, která to s ním bude myslet dobře, říká o Jágrovi Kopřivová

Veronika Kopřivová (28) žije po rozchodu s Jaromírem Jágrem (47) s modelem Miroslavem Dubovickým (28). Modelka se...

Mareš, Zelenková, Gombitová a další známé tváře se rozloučily s Gottem

Na zádušní mši za nedávno zesnulého zpěváka Karla Gotta dorazily desítky známých tváří. Obřad v katedrále svatého Víta...

Premium

Pokrok po švédsku: mizející pisoáry a genderově neutrální sport

Severská země přichází s revolučními nápady, kterým aplaudují pokrokoví liberálové z celého světa. Mizí pánské pisoáry,...

Premium

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson přijede s nehudební show. Získejte vstupenky zdarma

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson se předvede v poněkud netradiční roli. V rámci večera mluveného slova představí svou...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

  • Další z rubriky

Kdybych jen ležel a koukal do stropu, to by byl konec, říká Jančařík

Moderátor Michal Jančařík (44) se svěřil s tím, co mu v poslední době dělá největší radost a jak ho v životě posunuly...

Jaromír Jágr poslal vzkaz z Las Vegas a předvedl se nahoře bez

Jaromír Jágr potěšil fanynky na Instagramu fotografií v plavkách z Las Vegas, kde natáčí videoklip. Přestože česká...

Princ Harry se kvůli synovi Archiemu rozplakal před vážně nemocnými dětmi

Princ Harry (35) s manželkou Meghan (38) dorazili na londýnskou charitativní akci WellChild Awards, kde se udílely ceny...

Když dcera hystericky pláče, vím, že to zase přejde, říká Nikol Moravcová

Nikol Moravcová (32) se svěřila s tím, co ji v mateřství lehce zaskočilo a před čím ji nikdo nevaroval. V rozhovoru pro...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz