Andersonová zuří, její kampaň za práva zvířat v Kanadě zakázali

  11:35aktualizováno  11:35
Vidět hvězdu Pobřežní hlídky Pamelu Andersonovou v plavkách není nic tak zvláštního. Když je ale její tělo rozdělené na určité kusy jako dobytčí, Kanaďany to pobuřuje. Kampaň, kterou silikonová kráska nafotila pro organizaci bojující za práva zvířat PETA, považují představitelé Montrealu za sexistickou a zakázali ji.

Pamela Andersonová v kampani pro organizaci PETA | foto: Profimedia.cz

Pamela Andersonová nemohla uvěřit svým uším, když jí po příletu do kanadského Montrealu sdělili, že svou kampaň pro organizaci PETA přijela představit zbytečně, protože obraz, kde je žena jako kus masa u nich ve městě neodhalí.

"Musím vám sdělit, že my jako veřejní činitelé zastupující místní vládu nemůžeme souhlasit s vystavením obrazu paní Andersonové. Je proti všem zásadám veřejných organizací bojujících za rovnoprávnost žen," stojí v prohlášení montrealských úředníků.

"Je smutné, že právě ve městě, které je tak známé svou pokrokovostí, je zakázáno, aby žena použila své tělo pro politický protest," řekla deníku Daily Mail Andersonová, která se v Kanadě narodila.

"V některých částech světa jsou ženy nucené zakrývat si celé tělo burkami. Bude to následovat? Netušila jsem, že Kanada je tak puritánská," dodala herečka.

Pamela Andersonová na přehlídce A*MUSE na newyorském týdnu módy

Rozhodnutí městských úředníků nemůže uvěřit ani viceprezident organizace PETA Dan Matthews. "Myslím, že úředníci když viděli tu krásu zaměnili slovo 'sexy' za 'sexistické'," prohlásil Matthews.

Pamela Andersonová má na obrázku popsány jednotlivé části těla a snímek doplňuje nápis "Všichni živočichové mají stejné části. Mějte srdce a buďte vegetarián".

Sama Andersonová je vegetariánkou od dětství, kdy viděla otce ulovit a zabít zvíře. Z organizací PETA spolupracuje dlouhodobě a není to poprvé, co její odhalené tělo budí pohoršení.

Pamela Andersonová v reklamě organizace PETAPamela Andersonová v reklamě organizace PETA

Už loni natočila pro tuto organizaci reklamu, kterou odmítli vysílat v Americe. Andersonová tu je v roli sexy pracovnice bezpečnostní služby s obuškem, která na letišti kontroluje cestující a strhává z nich oblečení vyrobené z kůže. Podle Američanů je prý reklama až moc pikantní a její obsah by mohl mít negativní dopad na děti.

Zákaz už Andersonovou potkal i v Austrálii, kde se zase nelíbila její reklama na internetovou společnost, v níže se blonďatá sexbomba ve zlatých plavkách tiskne k jinému dívčímu tělu.

Pamela Andersonová v reklamě, která byla v Austrálii zakázána

Zdálo by se, že točit s Pamelou nemá smysl, její tělo zřejmě dráždí strážce morálky po celém světě. Pro společnosti, které s ní spolupracují, je ale přesto Andersonová výhrou, protože zprávy o zákazech obletí světová média a kampaně tak mají daleko větší dopad.

Autor:

Nejčtenější

Jaromír Jágr potvrdil rozchod s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová (6. září 2017)

Jaromír Jágr (47) už netvoří pár s Veronikou Kopřivovou (28). Hokejista to potvrdil serveru Expres.cz. Rovněž modelka...

Děkuji, byla jsi super, vzkázal Jágr expřítelkyni Kopřivové

Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr (47) se zastal své bývalé přítelkyně Veroniky Kopřivové (28). Jeho přiznání, že už netvoří pár, totiž...

Koukalová zabojuje ve StarDance o titul královny tanečního parketu

Gabriela Koukalová a Martin Prágr

Soutěž StarDance se vrací na televizní obrazovku. Česká televize odtajnila první pár. V jubilejní desáté řadě zabojují...

Youtuberka Třešničková se ukázala po několikaměsíční léčbě popálenin

Kristýna „Týnuš“ Třešničková (1. května 2017)

Youtuberka Kristýna Třešňáková (23), která je známá pod jménem Týnuš Třešničková, je po měsících strávených v turecké...

My moderní matky se nyní vracíme ke kořenům, říká Kristýna Leichtová

Herečka Kristýna Leichtová

Hvězda seriálu Ohnivý kuře Kristýna Leichtová (33) se před deseti měsíci stala maminkou. Herečka prozradila, že s...

Další z rubriky

O očkování dítěte musí rozhodnout rodiče spolu s lékaři, míní Bielová

Jessica Bielová a Justin Timberlake na cenách Emmy (Los Angeles, 17. září 2018)

Jessica Bielová (37) se přidala ke své herecké kolegyni Jenny McCarthyové (46) a stejně jako ona se snaží bojovat proti...

Youtuberka Třešničková se ukázala po několikaměsíční léčbě popálenin

Kristýna „Týnuš“ Třešničková (1. května 2017)

Youtuberka Kristýna Třešňáková (23), která je známá pod jménem Týnuš Třešničková, je po měsících strávených v turecké...

Modeling je pro mě již minulostí, svěřila se bývalá Miss Jitka Boho

Jitka Boho na udílení hudebních cen Anděl (5. března 2019)

I když se Jitka Boho (27) po porodu dcery Rosalie (3) rychle dostala do formy, k modelingu se už rozhodně vracet...

Advantage Consulting, s.r.o.
EMBEDDED SW PROGRAMÁTOR

Advantage Consulting, s.r.o.
Středočeský kraj, Ústecký kraj
nabízený plat: 40 000 - 60 000 Kč

Najdete na iDNES.cz