Hanychová nepolevuje kvůli těhotenství v práci a nepřestala ani pít a kouřit

  0:03aktualizováno  13:26
Agáta Hanychová, která je ve třetím měsíci těhotenství, se snaží být zodpovědnou nastávající maminkou. Zatím ale nepolevila v pracovním tempu a nepřestala ani úplně kouřit a pít. V práci si navíc chce dát jen měsíční pauzu, jak prozradí v dnešní Show Jana Krause na Primě.

"Chtěla bych mít přestávku asi tak měsíc. Naivně si myslím, že by to mohlo stačit. Hlídat bude maminka. Řekla mi, že jestli jí budu platit tolik, co ona platí svým chůvám, tak zůstane klidně doma a přestane pracovat," prozradí své plány modelka.

Na její pracovitosti prý ztroskotaly i její předchozí vztahy. "Myslím, že chlapi unavenosti a lenosti moc podlehnou. Pracovali méně než já. Já odcházím z domova v šest ráno a vracím se ve tři ráno," říká Hanychová. Sama prý není nikdy unavená, i když v rozhovoru pro iDNES.cz přiznala, že kvůli těhotenství spí daleko víc než dřív.

"Zatím pracuji normálně a určitě kvůli těhotenství neodmítám pracovní nabídky, ale přiznám se, že daleko více spím. Často, když přejíždím večer z akce na akci, kde mám přehlídku, tak své manažerce Hance v autě usnu. A až Hanka zaparkuje, tak mě vzbudí a já jdu předvádět."  

Agáta Hanychová

Dítě si prý přála, ale netušila, že se to stane tak rychle. "O dítěti jsem přemýšlela už asi pět let, ale když to teď přišlo, trvalo mi, než jsem uvěřila, že jsem opravdu těhotná. Teď už tomu věřím, jsem totiž opravdu v jiném stavu. Nechápala jsem, proč se mi chce neustále ze všeho brečet, slzy se mi hrnou do očí, i když třeba jen slyším v rádiu pomalou písničku. Naštěstí mě doktor uklidnil, že to je normální, že právě proto se tomu říká jiný stav," usmála se modelka a nefalšované slzy se jí opět nahrnuly do očí.

Ani v jiném stavu si ale nedokáže odpustit cigaretu a skleničku vína. "Dříve jsem kouřila i šedesát cigaret denně a to jsem teď stáhla na minimum. Dám si maximálně tři až čtyři cigarety denně," prozradila Hanychová a dodala, že pití jí lékař úplně nezakázal.

"Doktor mi potvrdil, že skleničku vína nebo pivo si určitě dát mohu, tak jsem si i na Silvestra s ostatními přiťukla, ale nepiju jako dřív, jsem zodpovědná," dodala modelka.

Dítě, která čeká s Miroslavem Dopitou, by mělo přijít na svět přibližně v půlce srpna. Pohlaví se rodiče dozví začátkem jara. "Jsem holka, tak bych si samozřejmě přála mít holčičku, ale nezbývá mi, než pronést tu tolik známou větu: Hlavně, ať je to zdravé," řekla Hanychová, na které začíná být těhotenství pomalu vidět.

Otěhotněla prý kvůli žvýkačkám

Bříško odhalila při představování nových energetických žvýkaček, pro které nafotila kampaň. A to i přesto, že je v tomto stavu nesmí konzumovat.

Filip Trojovský představil kampaň s Agátou Hanychovou

Filip Trojovský představil kampaň s Agátou Hanychovou

Prý to byly ale právě energetické žvýkačky, které stojí za jejím těhotenstvím. "Když jsem jednou na začátku prosince kvůli předchozímu žvýkání energetické žvýkačky nemohla spát, nezbylo mi v noci nic jiného, než se s partnerem pokoušet o miminko," dodala se smíchem modelka.

Autoři: pro iDNES.cz,

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Řepka jde za mříže. Soud mu změnil dvě podmínky na devět měsíců vězení

Tomáš Řepka

Tomáš Řepka (45) si podle úterního rozhodnutí pražského soudu odpyká devět měsíců ve věznici s ostrahou. Za řízení auta...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Jiřina Bohdalová žaluje Komerční banku za padělané obrazy

Herečka Jiřina Bohdalová na snímku z 5. února 2019

Herečka Jiřina Bohdalová (87) zažalovala Komerční banku kvůli prodeji padělaných obrazů, informoval ve čtvrtek...

Další z rubriky

Agáta Prachařová bude radit matkám. Do vaření zapřáhla babičku i syna

Agáta Prachařová a její babička Olga Žilková

Agáta Prachařová (33) se pochlubila svojí babičkou Olgou Žilkovou (94), kterou si pozvala do nového pořadu Máma nad...

Meghan vyrazila bez Harryho do USA. Na večírku byla i Serena Williamsová

Vévodkyně Meghan v New Yorku (19. 2. 2019)

Vévodkyně Meghan (37) odletěla soukromým letadlem do rodné Ameriky, aby si zde ve čtvrtek užila poslední večírek bez...

Beckhamová, Wintourová i Herzigová vzpomínají na Karla Lagerfelda

Karl Lagerfeld a Victoria Beckhamová (14. listopadu 2013)

Svět zaskočila zpráva o úmrtí jednoho z nejvlivnějších módních návrhářů Karla Lagerfelda (†85). První reakce slavných...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz