Lidé dělají často zvrácené věci, říká Mišík o nevěře bývalé přítelkyně

  15:05aktualizováno  15:05
Adam Mišík (21) se po rozchodu s modelkou Dianou Kratochvílovou (20) ukazuje ve společnosti v doprovodu Miss Czech Republic 2019 Denisy Spergerové (18). O své nové písni Démoni říká, že je inspirovaná toxickým vztahem a její ústřední myšlenka vychází z osobních prožitků poslední doby.

„Chtěli jsme jen víc a víc,“ zpívá naléhavě Adam Mišík ve svém novém singlu Démoni, v němž vsadil na silnou osobní výpověď. 

Fotogalerie

„Celá píseň je inspirovaná toxickým vztahem, nemožností se posunout dál, i když oba víme, že by to bylo správné. Ústřední myšlenka vychází z mých osobních prožitků poslední doby. Nejlepší terapií je pro mě vždy psaní, právě proto singl vznikl,“ svěřuje se Mišík. 

Toho bývalá láska údajně podváděla s jeho bratrancem Rudolfem Rudyšarem (poslaneckým asistentem předsedy KSČM Vojtěcha Filipa), informoval Top Star. „Společnost se mnohdy snaží tvářit, že je to normální. Ale lidé dělají často různé zvrácené věci,“ říká Mišík. 

„Klip má odrážet surovost okamžiku, kdy se vztah ze sekundy na sekundu může změnit z nebe v peklo. Myslím, že režisérovi se to podařilo skvěle,“ pochvaluje si zpěvák.

V lednu tohoto roku Adam Mišík potvrdil, že se po třech letech rozešel s modelkou Dianou Kratochvílovou. Blondýnka mu loni na podzim fandila na přímých přenosech v deváté řadě soutěže StarDance a ještě v prosinci plánovali společné bydlení.

„Teď to vypadá, že jsem si řekl ‚Nový rok, nové začátky‘. Utnout dlouholetý vztah jsem ale neplánoval,“ řekl tehdy Mišík v rozhovoru pro magazín Rodina DNES. Podle něj přispěl ke konci vztahu i propastný rozdíl ve vzdělání obou partnerů. Diana Kratochvílová se kromě modelingu věnuje také studiu na vysoké škole a  Adam Mišík nemá ani středoškolské vzdělání. V minulosti navštěvoval pražskou konzervatoř, kterou však nedokončil.

Adam Mišík - Démoni:

„To jsem taky dostával pořádně sežrat. Školu ke svému povolání nepotřebuju. Je sice trochu trapas, že jsem bez maturity, takže si každý řekne blbý umělec, ale o historii a politice toho, myslím, vím dost, I díky tomu, že se to probíralo v naší rodině,“ nechal se slyšet Mišík.

Před kamerou se Adam Mišík poprvé objevil jako sedmiletý ve filmu Kráska v nesnázích. Diváci ho znají například ze seriálu První republika, z televizní show StarDance, či Tvoje tvář má známý hlas. Věnuje se i sólovému zpěvu. V roce 2013 se stal v anketě Český slavík Mattoni Objevem roku.

Autor:

Nejčtenější

Teď mě čeká boj o syna. V Mariem jsem se zmýlil, říká Karel Janeček

Karel Janeček

Miliardář a podnikatel Karel Janeček (45) říká, že v osobním životě momentálně prochází dvěma extrémy. Na jedné straně...

Známá britská youtuberka zahynula při nehodě na elektrokoloběžce v Londýně

Známá britská youtuberka Emily Hartridge na smíku z roku 2018

Emily Hartridgeová, populární britská youtuberka a televizní moderátorka, zahynula v Londýně při nehodě na...

Producenti mě už nechtějí, jsem na Hollywood moc starý, říká Brad Pitt

Brad Pitt na premiéře filmu Tenkrát v Hollywoodu (Cannes, 21. května 2019)

Nejen herečky v Hollywoodu řeší, že s přibývajícím věkem jim často ubývají role. Nyní si v podobném duchu zafilozofoval...

Jsem šťastná a těším se. Špatně mi bylo jen chvíli, říká těhotná Šafářová

Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec

Lucie Šafářová (32) nedávno skončila s tenisem, Tomáš Plekanec (36) si po tahanicích přivezl z Kanady domů oba syny....

Youtuberka Třešničková ukázala jizvy na obličeji po popáleninách

Kristýna „Týnuš“ Třešničková (1. května 2017)

Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (23), známá pod jménem Týnuš Třešničková, se opět začala více věnovat...

Další z rubriky

Přetrhal jsem pouta s přáteli, říká o psychických potížích Ed Sheeran

Ed Sheeran na londýnské premiéře filmu Yesterday (19. června 2019)

Koncerty Eda Sheerana (28) navštívilo před několika dny v Praze sto padesát tisíc fanoušků. Hudebník se v aktuálním...

Kvůli nemoci jsem od sebe odstřihl rodinu, říká bratr vévodkyně Kate

James Middleton na svatbě prince Harryho a Meghan Markle (Windsor, 19. května...

Mladší bratr vévodkyně Kate (37) James Middleton (32) promluvil otevřeně o svých depresích. S nemocí se rozhodl začít...

Pink kritizují, protože nechala své děti běhat po Památníku holocaustu

Zpěvačka Pink na Brit Awards (Londýn, 20. února 2019)

Zpěvačka Pink (39) neustále řeší kritiku na svých profilech na sociálních sítích. Nyní se některým lidem nelíbí fotka,...

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.

Najdete na iDNES.cz