Zapletalky mají výdrž, nespaly dvě noci

  16:56aktualizováno  16:56
Městečko Lindos na řeckém ostrově Rhodos zdobí od nedělního dne dvanáct nejkrásnějších dívek České republiky.

Kateřina Sokolová a další české krásky od neděle zdobí řecký ostrov Rhodos | foto: Lukáš Fronk, APK2

Přijely sem strávit dovolenou, kterou dostaly za účast ve finále Miss ČR 2007 od cestovní kanceláře Blue Style. Že se ji rozhodly pořádně užít, daly jasně najevo hned první den.

Po probdělé noci, kterou strávily cestováním, a pár hodinách odpočinku byly české krásky nastoupené v gala a připravené na oficiální přivítání v luxusní destinaci řeckého městečka Lindos, hotelovém rezortu Atrium Palace.

Slavnostní večeře o několika chodech, trvající až do půlnoci, jim nebránila v dovádění v místním baru a tanci téměř až do rána. Řečtí novináři, kteří tady mapují jejich pobyt, fotí je i natáčejí, si mohou do svých poznámek napsat jediné: krásné, mladé, veselé, nespoutané a plné energie.

To ovšem zdaleka není všechno. Zapamatovat si bohužel musejí také fakt, že jsou všechny do jedné zadané a jak se zdá, zatím také věrné. Umějí totiž s úsměvem odmítnout muže, kteří je obletují.

Misska se těší na žraloka
Většina  z nich má s sebou "kousek" svého miláčka. Drobná blondýnka Soňa Dedíková například plyšového koníka, kterého jí její přítel věnoval jako talisman pro štěstí v den jejích závěrečných zkoušek ve třetím ročníku gymnázia.

Přítele má už i všudypřítomná tmavovláska Lucie Petrišková, která donedávna "plakala" nad tím, že je jediná bez chlapa. Našla si ho, tedy respektive on ji, v den finále miss, 14. dubna letošního roku.

"Jmenuje se Viktor a je mu pětatřicet. Prý si mě vyhlídl už na semifinále. Víc ale neprozradím," říká devatenáctiletá finalistka, která se dlouhodobě zajímá o život žraloků. Její přítel to moc dobře ví a plánuje originální dárek k jejím dvacetinám.

"Jeho koníčkem je potápění, a tak mě chce vzít příští rok do Jihoafrické republiky, kde bych se měla v kleci potopit do moře a vidět žraloka na vlastní oči pěkně zblízka. I když se na volném moři bojím i plavat a vyděsí mě často vlastní stín, tohle zažít chci a moc se na to těším," tvrdí Petrišková.

Sokolová čeká na rozhodnutí přítele
Bez svých drahých poloviček se musejí na romantickém místě řeckého ostrova obejít i tři korunkou oceněné missky Veronika Chmelířová, Veronika Pompeová a Kateřina Sokolová.

Královna krásy pro letošní rok mimochodem stále čeká na rozhodnutí svého přítele, který přemýšlí o účasti v třetí řadě reality show VyVolení. "Je to hloupé, ubohé a nechápu lidi, kteří do toho jdou," sděluje jasně postoj k tomuto typu pořadu. Upíše-li se do něj nakonec její miláček, bude muset mladý pár podle všeho ustát vedle soutěže miss a povinností s ní spojených další náročnou zkoušku jejich vztahu.

Autor:

Nejčtenější

Soud vyhověl Plekancovi. Vondráčková má manželovi odevzdat pasy dětí

Tomáš Plekanec (26. 11. 2018)

Soud v Kanadě rozhodl, že hokejistovi Tomáši Plekancovi (36) vydá pasy jeho synů, šestiletého Matyáše a tříletého...

Stát se matkou pro mě bude velká výzva, říká Taťána Gregor Brzobohatá

Taťána Gregor Brzobohatá na tiskové konferenci nadace Krása pomoci a AEGON...

Taťána Gregor Brzobohatá (31) je dosud jedinou Češkou s titulem Miss World. Ten získala topmodelka již v osmnácti...

Původně jsem šla na konkurz na Dášu, prozradila Romana ze seriálu Most!

Zdeněk Godla, Michal Isteník, Dominika Býmová a Cyril Drozda v seriálu Most!...

Dominika Býmová (31) je jednou z hvězd seriálu Most!. Herečka prozradila, že nejdřív šla na konkurz na jinou postavu....

Jiřina Bohdalová žaluje Komerční banku za padělané obrazy

Herečka Jiřina Bohdalová na snímku z 5. února 2019

Herečka Jiřina Bohdalová (87) zažalovala Komerční banku kvůli prodeji padělaných obrazů, informoval ve čtvrtek...

Připadá mi, že pěstujeme kult ošklivosti, říká Jaromír Hanzlík

Jaromír Hanzlík

V sedmdesáti letech si vyzkoušel novou disciplínu. Přesycen kriminálkami napsal scénář k romantické komedii Léto s...

Další z rubriky

Yasmin Le Bonová: Kvůli menopauze mám vrstvu tuku a horší paměť

Yasmin Le Bonová (Paříž, 27. února 2018)

Modelka Yasmin Le Bonová (53) vypadá, jako by dokázala zastavit čas. V 80. letech patřila k hvězdám modelingu a občas...

Nemáme datum expirace, zlobí se Klumová a chce dál předvádět prádlo

Heidi Klumová v kampani na spodní prádlo (2017)

Německá topmodelka Heidi Klumová (44) odmítá kritiku, že je příliš stará na předvádění spodního prádla. Prohlásila, že...

Žádný motorkář mě ještě nesbalil, přiznala misska Lucie Kovandová

Lucie Kovandová (8. března 2018)

Vítězky soutěže krásy se občas uchytí v modelingu, z některých jsou moderátorky, případně skončí u úplně jiné profese....

Schöneck je rájem pro děti i dospělé
Schöneck je rájem pro děti i dospělé

Přemýšlíte, kde prožít zimní dovolenou s dětmi? Máme pro vás báječný tip! Kousek za hranicemi najdete areál nevídaných rozměrů a hlavně s pestrou nabídkou možností zábavy.

Najdete na iDNES.cz