Tomáš přišel do mého života jako vysvobození, říká Vignerová o Ujfalušim

  0:52aktualizováno  0:52
Pro Anetu Vignerovou byla účast v soutěži Miss vlastně nouzovým řešením situace. Čekala ji tehdy další z mnoha cest za prací modelky, ale kvůli vážným zdravotním komplikacím jí lékaři cestu do Asie nedoporučili. Vysoká tmavovláska je poslechla, z nudy se přihlásila do Miss ČR a vyhrála. O soutěži i o svých vztazích se zpěvákem Davidem Krausem a fotbalistou Tomášem Ujfalušim promluvila pro Revue iDNES.cz.

Jak jsem se dostala k modelingu

Ve třinácti letech jsem chodila do nejrůznějších kroužků v Domě dětí a mládeže. Byla tam zábava. Tehdy jsem poměrně rychle vyrostla, a tak mě mamka přihlásila i do nově otevřeného kurzu pro modelky. Strašně mě to začalo bavit, odchodila jsem i pár přehlídek v Ostravě a okolí a následně se dostala do finále soutěže Elite Model Look. Skončila jsem třetí a následovala smlouva s agenturou a první pracovní cesty do zahraničí.

Co mi modeling dal a vzal

Procestovala jsem mnoho zemí a pracovala i v městech módy jako Paříž, Milán, Singapur, New York. Práce v modelingu mi dala mnoho zkušeností, poznala jsem zajímavé lidi, ale vůbec jsem neznala tu komerční stránku, která je spojená se soutěží Miss. Bohužel jsem kvůli své kariéře musela pozastavit studium. Proto mě teprve čeká maturita. Ale ty zkušenosti za to stály. Strašně ráda vzpomínám třeba na Fashion Week v Singapuru. Našla jsem si tam i mnoho přátel.

MISS POD LUPOU Aneta Vignerová

Jaký je modeling v Česku

Snažíme se tady nějak modeling dělat, ale za světovou úrovní to pokulhává. Jako národ ale na to nejsme ani jinak stavění. Češi mají rádi komerci, šaškování a bulvár.

Proč jsem šla do soutěže Miss

Nikdy jsem neměla ambice vyzkoušet si soutěž Miss. Když jsem najednou byla mezi dvanácti finalistkami, mé okolí se hodně divilo, že jsem se přihlásila. Tehdy to ale bylo tak, že mě vlastně přihlásila ředitelka z modelingové agentury, když jsem kvůli vážným zdravotním komplikacím nemohla odletět do Indie. Měli tam o mě jako o modelku zájem, ale lékaři mi to doslova zakázali. A já vlastně z nečekané změny plánu a nudy souhlasila se zasláním přihlášky do soutěže. Velkou oporou i patronem byl tehdy můj brácha. Na Miss jsme měly celkem dobrý kolektiv, ale je jasné, že každá z nás chtěla vyhrát. Není to týmová hra, ale každá chce uspět. Dodnes jsem v kontaktu asi se dvěma z nich a můžeme se považovat za opravdové kamarádky.

Co mě po soutěži nejvíc překvapilo

Fotogalerie

Určitě špatný přístup médií. Psalo se, jak jsem rozdělila národ a mnoho dalšího. Prvně mě to zaskočilo, ale postupně jsem pochopila, jak média fungují, mám už nadhled. Spíš mi vadí, když to čte máma. Něco jsem už ale dokázala před soutěží Miss, už tehdy jsem měla nějaké sebevědomí a určitě mě to nemohlo příliš rozházet.

Jak ovlivnila Miss můj tehdejší vztah

S Kamilem jsme spolu začali chodit asi půl roku před soutěží. Potkali jsme se v Ostravě na Stodolní, ale znali jsme se už z dřívějších akcí. Jiskra nečekaně přeskočila a dodnes na ten vztah ráda vzpomínám. Byl to krásný vztah, který hodně ustál. Rozchod určitě nebyl způsobený získáním titulu Miss. Kamil mě naopak maximálně podporoval. Spíš to postupně vyprchalo, i když jsme si ze začátku hodně rozuměli.

Jaký byl můj vztah s Davidem Krausem

S Davidem jsem byla asi půl roku a seznámení bylo méně tradiční - v Havířově na koncertě jsem se za ním šla vyfotit a následně si mě David našel přes Facebook. Byla to legrace, ale zajiskřilo to a začali jsme spolu chodit. Byl moc milý, originální, ale současně bohém. Ten vztah by možná trval i déle, kdybychom nepřeskočili fázi poznávání se a rovnou jsem se k Davidovi nenastěhovala. On je svůj, já mám také své chyby a po půl roce jsme se dostali do fáze, ve které to přes určité hranice nešlo, tak jsme se v tichosti rozešli, média o tom několik týdnů vůbec nevěděla.

MISS POD LUPOU Aneta Vignerová

Jak začal můj vztah s Tomášem Ujfalušim

S Davidem už jsem nebyla, ale bylo to čerstvě po rozchodu. Zpětně mi přijde, že Tomáš přišel do mého života jako vysvobození. Po rozchodu jsem si vyčítala nějaké věci, byla z toho špatná a bulvár mi ubližoval. S Tomášem jsme se seznámili v Pardubicích, ale když jsem se s ním začala scházet, s Davidem jsme už byli od sebe. Bulvár to ale nevěděl, a tak hned přišel s tím, jak Davida podvádím. Mrzelo mě to, protože za normálních okolností bych ten vztah chtěla nějakou dobu utajit. Nejsem ten typ, že bych to hned chtěla pouštět ven. Tomáš byl naštěstí na mojí straně a podržel mě, to bylo hodně důležité.

Jak mi vztah s fotbalistou funguje

Autoři

Redaktorka: Eva Čerešňáková

Fotografka: Lenka Hatašová

Make-up a styling: Kristina Marčeková 

Snažím se s ním být v Turecku často. Je to člověk, na kterém mi záleží, a když jsem v Praze a on v Turecku, tak je mi smutno. Raději některé práce odmítám, abychom mohli být spolu. Cestování je samozřejmě náročné, ale o co méně se vidíme, o to víc si jeden druhého vážíme. Cítím v tom našem vztahu pevnost a je moc příjemné se na toho druhého těšit.

Jak vidím svoji budoucnost

Ještě bych chtěla vyjet někam za modelingem, asi do Asie, tam se mi moc líbilo. Modeling bude tak na dva tři roky maximálně. Nevím, zda potom budu žít v Česku. Jsem hodně přizpůsobivý člověk, takže nelpím na tom, kde žiju. Pokud funguje vztah a člověk se s tím druhým opravdu miluje, tak není problém žít kdekoliv. Děti v nejbližší době ještě neplánuji, ale určitě bych ráda jedno nebo dvě měla.

Autor: pro iDNES.cz

Nejčtenější

Hodně záleží na tom, jestli je dítě počato vědomě a láskyplně, říká Dušek

Jaroslav Dušek

Improvizátor a herec Jaroslav Dušek (58) je i velký samorost. Chystá knížku První dotek, v níž budou některé jeho...

Libor Bouček se potřetí oženil. Držte nám palce, vzkázal

Gabriela Bendová a Libor Bouček

Moderátor Libor Bouček (38) se v sobotu oženil. Po pětiletém vztahu si vzal finalistku soutěže krásy z roku 2014...

Bývalá Disney hvězdička natočila sado-maso film pro známý web s pornem

Bella Thorne (21. července 2019)

Herečka a zpěvačka Bella Thorne (21) je známá především z Disney filmů a seriálů. Před třemi lety na Twitteru oznámila,...

Vondráčkovou spojují s parkouristou Zonygou. Je to známý, tvrdí zpěvačka

Tomáš Zonyga a Lucie Vondráčková (Praha, 13. srpna 2019)

Lucie Vondráčková (39) odletěla do Kanady. Na letišti ji vyfotili s parkuristou Tomášem Zonygou (26). Podle bulváru...

Doktorka Quinnová se po letech setkala se Sullym. Vypadají skvěle

Jane Seymourová a Joe Lando v seriálu Doktorka Quinnová (1993)

Herečka Jane Seymourová (68) na sociálních sítích sdílela fotku s kolegou Joem Landem (57). Oba v Česku proslavil...

Další z rubriky

Mám pocit, že mám doma miniaturu svého muže, říká o dceři Sklenaříková

Aram Ohanian a Adriana Sklenaříková (Praha, 17. února 2015)

Slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková (47) se loni poprvé stala maminkou. Svou dceru Ninu (1) miluje nade vše a...

Žádní sexy andílci. Letos přehlídku prádla zrušili, tvrdí modelka

Modelky Taylor Hillová, Jasmine Tookesová, Elsa Hosková, Adriana Lima, Behati...

Andílci Victoria's Secret si letos nenasadí svá křídla a nebudou se promenovat po molu. Tvrdí to australská modelka...

Plus size modelka oznámila těhotenství na deváté výročí manželství

Ashley Grahamová a Justin Ervin (New York, 12. prosince 2016)

Modelka kyprých tvarů Ashley Grahamová (31) a její manžel Justin Ervin (30) mají dvojnásobný důvod k oslavě. Kromě...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Najdete na iDNES.cz