Kuchařová balí kufry do Milána, na Vánoce se vrátí k rodičům

  12:48aktualizováno  12:48
Jen co se Taťána Kuchařová vrátila o víkendu z New Yorku, už si balí kufry do Milána. Vánoce ale stráví samozřejmě s těmi nejbližšími v rodném Opočně.

"Pracovní povinnosti mi letos skončí těsně před Vánocemi, po návratu z Milána už jen padnu pod stromeček. Jako každý rok strávím svátky doma s rodiči a sestrami," říká Kuchařová. Poprvé po dvou letech ale také bez lásky, s radním Milanem Richtrem se před nedávnem rozešla.

Lásku a radost nejkrásnější žena světa momentálně víc rozdává prostřednictvím své Nadace Krása pomoci. Předvánoční období je prý na žalostné příběhy a žádosti o pomoc snad nejbohatší. "Žádostí máme strašně moc a snažíme se, jak se dá, i když je někdy těžké a složité za ty lidi bojovat. Rozličné životní osudy a příběhy máme v nadaci denně a je to neuvěřitelný protiklad s mojí prací. Je to ale něco, co mě drží při zemi a jsem ráda, že jsem Nadaci založila a že takhle funguje. Na příští rok máme domluveno zase spoustu akcí jak v Praze, tak třeba v New Yorku a já jsem v tomto ohledu moc spokojená."

Radost může mít Taťána Kuchařová také z toho, že se stala druhou kráskou, se kterou se spojil plastický chirurg Jan Měšťák a jeho proslulá pražská klinika. Nejen že si ji vybral jako tvář proslulé pražské kliniky, ale věnoval na každoročním slavnostním setkání týmu kliniky, klientů, spolupracovníků a přátel její Nadaci Krása pomoci sto tisíc korun. Tou první vyvolenou byla se svou nadací před dvěma lety Tereza Maxová, která se mimochodem v den otevření kliniky plastické chirurgie před dvanácti lety zapsala coby její kmotra.

Taťána Kuchařová

Jiný "kšeft" by docent Měšťák s Táňou Kuchařovou prý neudělal, není na ní co vylepšovat. "Když se někdo jednou stane Miss World, tak co by na ní nějaký doktor z Prahy měnil?" říká s úsměvem Měšťák. Ten je mimochodem proslulý tím, že ženám, které podle jeho mínění úpravy nepotřebují, zákroky rozmlouvá. Operuje až ve chvíli, kdy si dotyčná nenechá zákrok rozmluvit ani napotřetí. Nejvíc se plasticky vylepšují prsa, nebo se operují horní víčka.

Kuchařová se na večírku svého kolegy z Miss ČR a kamaráda Jana Měšťáka dlouho nezdržela, má v Praze před odletem do Milána ještě hodně povinností. Stihla už například navštívit výstavu kostýmů a rekvizit z oblíbených pohádkových seriálů Arabela a Arabela se vrací, která právě probíhá v dominikánském klášteře na Starém Městě. Organizátoři se totiž rozhodli podpořit nadaci a část výtěžku z prodeje vstupenek věnovat jejímu Fondu seniorů.

Kateřina Moťovská

Kateřina Moťovská

Olga Menzelová

Olga Menzelová

"Spojení nadace a výstavy mě nesmírně potěšilo nejen proto, že získáme prostředky pro náš Fond seniorů a podpoříme další projekty týkající se seniorské problematiky, ale také proto, že seriál Arabela provázel celé mé dětství. Dodnes si pamatuji, jak jsem se nemohla dočkat každého dalšího dílu seriálu a kolikrát mi bylo líto, že jsou díly tak krátké a já musím celý týden čekat na další," vzpomíná Kuchařová.

A co by změnila, kdyby měla kouzelný prsten Arabely? "Tak to vím naprosto přesně. Vymýtila bych všechna negativa, která tu i v jednadvacátém století stále ještě jsou a to je třeba bída, špatné sociální podmínky, nevyléčitelné nemoci, nesvoboda, boje o moc a tak podobně," uzavírá Taťána.

Autor:

Nejčtenější

Jaromír Jágr potvrdil rozchod s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová (6. září 2017)

Jaromír Jágr (47) už netvoří pár s Veronikou Kopřivovou (28). Hokejista to potvrdil serveru Expres.cz. Rovněž modelka...

Děkuji, byla jsi super, vzkázal Jágr expřítelkyni Kopřivové

Jaromír Jágr s Veronikou Kopřivovou

Jaromír Jágr (47) se zastal své bývalé přítelkyně Veroniky Kopřivové (28). Jeho přiznání, že už netvoří pár, totiž...

Meghan popřála Harrymu ke Dni otců. Zveřejnili fotku syna Archieho

Vévodkyně Meghan, princ Harry a jejich syn Archie Harrison Mountbatten-Windsor...

Vévodkyně Meghan (37) v neděli na sociálních sítích popřála svému manželovi ke Dni otců a zároveň se s fanoušky...

Koukalová zabojuje ve StarDance o titul královny tanečního parketu

Gabriela Koukalová a Martin Prágr

Soutěž StarDance se vrací na televizní obrazovku. Česká televize odtajnila první pár. V jubilejní desáté řadě zabojují...

Youtuberka Třešničková se ukázala po několikaměsíční léčbě popálenin

Kristýna „Týnuš“ Třešničková (1. května 2017)

Youtuberka Kristýna Třešňáková (23), která je známá pod jménem Týnuš Třešničková, je po měsících strávených v turecké...

Další z rubriky

Chci netradiční módní studio spojené se sladkostmi, říká Miss Kubíčková

Finalistka soutěže Česká Miss 2016 Kristýna Kubíčková

Sice se nedávno rozešla se zpěvákem Vojtou Drahokoupilem (23), Kristýna Kubíčková (20) však netruchlí. Říká, že co je...

České krásky v Cannes. Herzigová ukázala přednosti, Němcová milence

Eva Herzigová, Karolína Kurková a Petra Němcová s Benjaminem Larretchem v...

Ani letošní ročník filmového festivalu v Cannes si nenechaly ujít české topmodelky. Petra Němcová (39), Eva Herzigová...

Adriana Sklenaříková se pochlubila svou devítiměsíční dcerou Ninou

Adriana Sklenaříková (Paříž, 3. února 2019)

Adriana Sklenaříková (47) porodila loni v srpnu své první dítě, dnes již devítiměsíční dceru Ninu. S tím, jak nyní...

Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie
Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie

Státní zdravotní ústav (SZÚ) informoval o tom, že stravování ve školách je zastaralé a skladba jídelníčku neodpovídá současnému způsobu života. Ze studií vyplývá, že ve školních jídelnách děti nedostávají stravu, která by odpovídala doporučení výživových hodnot a liší se i gramáž porcí. Proč tomu tak je?

Najdete na iDNES.cz