Sobota 12. června 2021, svátek má Antonie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 12. června 2021 Antonie

Grilování

Hot dog s pršutem a karamelizovanou cibulí

Lehké

30 min

Fast foodová klasika nemusí být nuda. Stačí, když si pohrajete s detaily, jako je karamelizovaná cibule nebo omáčka ze zakysané smetany.

Tortilla z vepřové panenky podle Zdeňka Pohlreicha

Lehké

20 min

Pohlreich si k přípravě tortilly vybral to nejlepší, s čím lze v polních podmínkách snadno a rychle pracovat bez nebezpečí, že by to nemuselo dobře dopadnout. Tedy vepřovou panenku.

Grilovaný kozí sýr s cuketami

Lehké

25 min

Jednoduchou chuťovku k vínu nebo zajímavý předkrm můžete připravit jak v troubě, tak na grilovací pánvi či na grilu. V tom případě ale doporučujeme použít grilovací misky z alobalu.

Burger s cibulovou marmeládou a nivou

Střední

50 min

Dokonalá chuťová i vizuální kombinace modrého sýra a cibulové marmelády dělá z tohoto burgeru absolutní hvězdu vašeho grilování s přáteli.

Hovězí flank steak

Střední

30 min

Flank steak z grilu je naprostá klasika. Zkuste naši vynikající marinádu, která dodá vašemu grilování nový rozměr.

Grilovaná kuřecí prsíčka se šalvějí

Lehké

30 min

V jednoduchosti je krása, a to platí i při grilování. Vyzkoušejte tato famózní grilovaná prsíčka a už nikdy nebudete chtít jinak.

Čajové koláčky s povidly podle Ivety Fabešové

Střední

25 min

Iveta Fabešová v pořadu Rozpal to, šéfe! opět přesvědčovala, že se současným grilem lze zacházet stejně jako s běžnou pečicí troubou.

Krůtí gyros s tzatziki

Lehké

35 min

Chcete se na okamžik přenést do Řecka? Připravte si tuhle prázdninovou klasiku, posaďte se k oknu nebo na balkon a představujte si, že tam někde za obzorem šumí moře.

Kuře naplacato podle Zdeňka Pohlreicha

Střední

30 min

Celý fígl spočívá v tom, že musíte vědět, kde říznout a celé kuře tak jednoduše zbavit kostí. A kuřátko může celé na gril. Spolu se zeleným chřestem, který je ideální sezonní přílohou.