Doporučujeme

Velmi osobní kniha o zdraví | foto: Audioteka

Bestsellery za 50 %: Velmi osobní kniha o zdraví pomůže se životním stylem

Jak zvládat jídlo, kariéru, péči o sebe, kritiku, věk a chuť na čokoládu? Výživová specialistka a odbornice v oblasti zdravotní prevence Margit Slimáková ve své knize poradí, jak se vypořádat s mnohými nástrahami dnešní doby. Velmi osobní kniha o zdraví je uživatelům iDNES Premium k dispozici se slevou 50 %.

„Jsme obyvatelé přepychové části Země. Máme dostatek vody a jídla. Můžeme studovat podle chuti a zájmů, většina z nás si vybírá, co bude v životě dělat. Pokud onemocníme, jsme obklopeni kvalitní dostupnou péčí a blahobytem. Zároveň jsou ale mnozí věčně unavení, přejedení, nespokojení a stále ve spěchu. Může to být jinak? Ano!“ slibuje v anotaci autorka. která je respektovanou odbornicí na zdraví.

Fotogalerie

„Univerzální recept nemám, ale nabízím střípky ověřených doporučení a nápadů, jak o sebe v tomto hektickém světě co nejlépe pečovat,“ zve Margit Slimáková k přečtení své knihy. Dozvíte se v ní, jak dát v dnešní uspěchané době svému tělu to nejlepší.

Margit Slimáková se výživou a zdravotní prevencí zabývá prakticky celý život. Žila a pracovala v Německu, Číně, Francii i USA. Tvrdí, že čerpá ze všech oblastí medicíny. Kromě toho, že je autorkou bestselleru Velmi osobní kniha o zdraví, se věnuje poradenství, přednáškám i školením.

Jak knihu se slevou získáte?

  • Zkopírujte si unikátní kód pro členy iDNES Premium
  • Po kliku na tlačítko dole na stránkách Albatros Media nakupte zboží a v košíku použijte slevový kód
  • Knihu pak získáte za 50 % původní ceny

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exkluzivním výhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

AKTIVOVAT ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se