Doporučujeme

Pokáč | foto: Hudba na vinicích

Hudba na vinicích: Získejte zdarma vstupenky na koncert Pokáče ve Znojmě

Vstupenky již byly rozdány
Putovní festival Hudba na vinicích probíhá po celé léto v půvabném prostředí českých a moravských vinohradů. Uživatelům iDNES Premium nabízíme zdarma vstupenky na koncert písničkáře Pokáče ve Znojmě. V soutěži získá pět šťastlivců po dvou vstupenkách.

Návštěvníci mohou v rámci festivalu ještě zavítat od 13. do 15. srpna do znojemského vinařství Lahofer, o týden později do Chateau Valtice nebo v závěru měsíce do Třebívlic a tamního Vinařství Johann W.

Fotogalerie

Akce pro milovníky vína a hudby svedla dohromady Davida Kollera, Tomáše Kluse, MIG 21, Annu K. a Pokáče. Právě na vystoupení posledně zmíněného písničkáře ve Znojmě 13. srpna získají vybraní uživatelé iDNES Premium vstupenky.

Vedle předních českých hudebníků a podmanivých kulis vinic nechybí degustace výtečných vín a další gastronomické zážitky. Mediálním partnerem putovní akce je rádio Frekvence 1.

„Víno a zpěv k sobě neodmyslitelně patří, co svět světem stojí a odjakživa je toto spojení příslibem dobré zábavy. Letos však nabude dalšího významu - v době, kdy nemohou být realizovány velké festivaly, umožňuje tato akce hudebníkům vrátit se na pódium a současně vypomoci tuzemským vinařům, které krize zasáhla neméně tvrdě,“ vysvětluje za pořadatele Tomáš Staněk.

Po dvou vstupenkách na koncert Pokáče, konaný 13. srpna ve vinařství Lahofer ve Znojmě, rozdáme celkem pěti výhercům. Pokud zodpovíte správně soutěžní otázku, stačí už jen doufat, že budete mít štěstí při losování.

Výherci soutěže:

Michaela Novosadová
Petr Joska
Michal Skořepa
Tomáš Brázda
David Stříbrský

Získejte předplatné

První měsíc za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně.
Členství je možné kdykoliv zrušit a je bez závazků.

VYZKOUŠET ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se