• Pátek 12. července 2024 Bořek

Získejte zdarma nový Samsung Galaxy Z Flip5. Tři telefony pro členy iDNES Premium

Soutěž již byla ukončena
  0:06
Nový skládací telefon od Samsungu může být váš. Stačí být členem iDNES Premium, mít štěstí a můžete se stát majitelem nejnovějšího skládacího chytrého telefonu, který již využívá i funkcí umělé inteligence.
Telefon Samsung Galaxy Z Flip5

Telefon Samsung Galaxy Z Flip5 | foto: Samsung

Již pátá generace skládajících a kompaktních telefonů Samsung Galaxy Z Flip přináší oproti předchozím verzím řadu vylepšení. Jednou z největších novinek je nový pant Flex Hinge, který umožňuje ještě elegantnější a kompaktnější konstrukci celého telefonu. Další hlavní novinkou je výrazně zvětšený vnější displej Flex Window, který je nyní téměř čtyřikrát větší než u předchozí generace. Toto okénko nabízí široké možnosti personalizace a funkčnost, která zahrnuje widgety pro počasí, ovládání hudby a další.

Telefon Samsung Galaxy Z Flip5

Telefon se pyšní výkonným procesorem a dlouhou výdrží baterie, což z něj činí ideálního společníka pro kreativní jedince. S funkcí FlexCam mohou uživatelé fotit z různých úhlů bez potřeby držet telefon v ruce, a díky režimu Flex Mode je možné snadno prohlížet a upravovat fotografie přímo na vnějším displeji Flex Window.

Galaxy Z Flip5 je také vybaven odolnými materiály, jako je sklo Corning Gorilla Glass Victus 2 a rámy typu Armor Aluminum. Telefon má certifikaci IPX8, což znamená, že je odolný proti vodě. Samsung také dbá na ekologii, a proto při výrobě používá recyklované materiály.

I se schopnostmi umělé inteligence

Telefon Samsung Galaxy Z Flip5

Simultánní překlad, Textový asistent, Poznámkový asistent, Asistent fotografií a další funkce umělé inteligence lze na telefonu Samsung Galaxy Z Flip5 spustit díky nejnovějšímu uživatelskému rozhraní One UI.

Simultánní překlad umožňuje obousměrný překlad hovorů a textových zpráv v 16 světových jazycích v reálném čase. Tímto způsobem lze například hovořit s řidičem taxíku za jízdy, případně si rezervovat stůl v restauraci v zemi, jejíž jazyk neovládáte. Asistent poznámek zpracuje všechny vaše poznámky a udělá jejich shrnutí a přehledně je uspořádá. Textový asistent pomáhá psát podle toho, o jaký účel jde – od formálního úředního jazyka až po hovorovou konverzaci.

Telefon Samsung Galaxy Z Flip5

Asistent fotografií umožňuje pomocí umělé inteligence měnit velikost a polohu objektů v záběru, případně je úplně odstranit. Kreativně lze měnit i kompozici fotografií nebo mazat nechtěné stíny či odrazy světla. Poslední funkce Circle to Search with Google pomáhá vyhledávat věci na obrázcích s pomocí vyhledávače.

Více informací o telefonu získáte na stránce Samsungu.

Co získají členové iDNES Premium?

Pokud jste členy iDNES Premium, správně odpovíte na soutěžní otázky a budeme mít štěstí při slosování, vyhrát můžete jeden z telefonů Samsung Galaxy Z Flip5.

Celkem budeme losovat tři výherce, takže rozdáme tři telefony.

Soutěž již byla ukončena
Autor:

Sledujte Tour de France a kompletní olympiádu s Telly zdarma. Díky iDNES Premium

Získejte 100 televizních kanálů na 30 dní zcela zdarma díky internetové televizi Telly. Součástí balíčku jsou také...

Strhující životopis módní ikony. Audiokniha o Coco Chanel s 40% slevou

Dobyla odvětví, kterému do té doby dominovali muži. Příběh Coco Chanel dosud inspiruje ženy po celém světě. Zevrubný...

Historička líčí příběhy obětí Jacka Rozparovače. Získejte e-knihu zdarma

Nepříliš známé osudy žen, které zemřely rukou obávaného Jacka Rozparovače, ve své knize poodhalila historička Hallie...

Putování za nadějí a tajemstvím: česká e-kniha Druhá šance zdarma

Román Druhá šance českého autora Adama Pýchy slibuje zavést čtenáře jak do minulosti, tak do daleké budoucnosti. Hlavní...

iDNES Premium

Vaše údaje

Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky
Přehrát kód z obrázku

S čím vám můžeme pomoci?

Zbývá 500 znaků.

Přečtěte si poučení o sbírání a ukládání informací, souvisejících s vaším dotazem.

Zpráva byla odeslána