• Pondělí 6. dubna 2020 Vendula

10 nejlepších nových seriálů, které si můžete pustit zdarma

Jste zavření doma a nemáte co dělat? Ideální čas pustit si nějaký seriál. Tím zabijete spousty hodin. Jaké jsou nejlepší nové série? Na HBO GO najdete tyhle a s iDNES Premium můžete získat službu na 5 týdnů zcela zdarma.

Nejlepší nové seriály na HBO GO | foto: HBO GO

Spiknutí proti Americe

Šestidílná adaptace stejnojmenné knihy od slavného spisovatele Philipa Rotha zobrazuje alternativní dějiny USA, ve které během druhé světové války díky prezidentovi stoupá podpora fašismu a antisemitismu. Hrůzostrašné události sledujeme z pohledu obyčejné americké židovské rodiny. Nebude to příjemné. Zejména když mají některé události děsivé paralely s dnešní dobou.

Devs

Alex Garland, tvůrce skvělých sci-fi snímků jako Ex Machina nebo Annihilation, se rozhodl poprvé zabrousit do vod seriálů. V Devs vyšetřuje mladá softwarová inženýrka Lily Chanová uzavřenou divizi rozvoje svého zaměstnavatele, společnosti špičkových technologií se sídlem v Silicon Valley, která je podle ní zodpovědná za vraždu jejího přítele. Recenze mluví o události roku pro fanoušky sci-fi.

Outsider

I z horší knížky Stephena Kinga lze natočit dechberoucí a naprosto vynikající seriál – na tom se shodují recenzenti Outsidera. Hlavním hrdinou je policejní detektiv (Ben Mendelsohn), který se pustí do vyšetřování vraždy jedenáctiletého chlapce. Všechny důkazy ukazují na trenéra chlapeckého basketbalového týmu, ale ten očividně v době vraždy nemohl čin spáchat. Co se, sakra, děje?

Westworld

Premiéru má třetí série a pokud jste ještě neviděli ani epizodu, je ideální čas všechny předchozí řady dohnat. Hvězdné obsazení, tajemná zápletka, která se postupně rozplétá, to je jen ukázka několika věcí, které vás přikovají k obrazovkám. Westworld je simulace reálného života, kde si můžete dělat, co chcete. Ale jen do chvíle, než si roboti s umělou inteligencí tak nějak uvědomí sami sebe...

Fosse/Verdonová

Michelle Williams dostala za roli v tomto seriálu Zlatý globus v kategorii nejlepší herečka v minisérii nebo TV filmu, nominovaný byl také v kategoriích nejlepší herec (Sam Rockwell) a nejlepší minisérie roku. Osm epizod překlenuje pět desetiletí a zkoumá skutečný milostný a tvůrčí vztah mezi choreografem Bobem Fossem a herečkou a tanečnicí z Broadwaye, Gwen Verdonovou.

Avenue 5

Doktor House jako kapitán vesmírné lodi? Přesně tak! Komedie Avenue 5, v hlavní roli s Hughem Lauriem, se odehrává 40 let v budoucnosti, kdy už běžně probíhají komerční vesmírné plavby. Na jedné takové ale dojde k nehodě, při které se zjistí, že loď nepluje v původním kurzu a na Zemi se tak posádka i turisté mohou vrátit až za mnoho let. To nejsou zrovna dobré zprávy...

Euforie

Pokud máte dospívající dceru nebo dceru, kterou dospívání teprve čeká, asi byste se na tuhle sérii o dnešní mladé generaci raději dívat neměli. Možná vás to trochu vyděsí. Euforie vypráví příběhy skupiny středoškoláků, kteří se snaží vyznat v lásce a přátelství ve světě drog, sexu, traumat a sociálních sítí.

Bez vědomí

Co napsala přísná Mirka Spáčilová o tomto českém seriálu? „Solidní, pečlivé, působivě nasnímané, herecky atraktivní a především na scenáristickou prvotinu až překvapivě obratně napsané.“ Temné, špionážní Bez vědomí se odehrává v roce 1989, kdy se vrací do vlasti manželská dvojice po dvanácti letech emigrace v Londýně. Muž ovšem za záhadných okolností zmizí a Tatiana Pauhofová musí zjistit, co se stalo. Za vším hledej agenta!

Nula nula nula

Seriál Nula nula nula odhaluje tajemství světového obchodu s kokainem, od jeho výroby až po dodání na místa konečné spotřeby. Je to cesta do hlubin složitého, důkladně propracovaného systému, který se vyznačuje nejen násilím a krutostí, ale také vysokou odborností, zručností a představivostí. Od džungle až po mrakodrapy, od Mexika po Paříž, ve světě obývaném zločinci a byznysmeny, zoufalými lidmi i miliardáři.

Rodiče

Komediální seriál, ze kterého budou mít všichni rodiče s malými dětmi tak trošku depresi. Sleduje totiž život dvou lidí, kterým děti tak nějak zničily životy. Jasně, milují je až za hrob, ale občas je chtějí vlastnoručně uškrtit. Což, co si budeme povídat, občas pocítí každý rodič. No ne? Tak tady se můžete zasmát, že se to neděje jenom vám.

Jak HBO GO na měsíc zdarma získáte?

  • Zkopírujte si unikátní kód pro členy iDNES Premium
  • Pokud již máte HBO GO účet, kód uplatníte v Nastavení -> Správa předplatného -> Přidat voucher
  • Pokud nemáte HBO GO účet, klikněte na Registrace a vyberte možnost Předplatit HBO GO. Vyplňte kontaktní údaje, klikněte na Pokračovat, vyplňte údaje platební karty a označte možnost Máte už voucher?. Tam zadejte kód voucheru a dokončete registraci.
  • Pozor, kód je třeba uplatnit do 15. dubna 2020

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exkluzivním výhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

AKTIVOVAT ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se

Autor:
  • Nejčtenější
Premium

Přichází do Asie druhá vlna? Japonsko a další oznamují nový útok koronaviru

Dochází některým asijským zemím dávka „štěstí“? V Japonsku, Hongkongu, Thajsku, na Filipínách, v Malajsii, ale i v...

Premium

KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

Premium

Tu nemoc jsem prodělala jednou, možná dvakrát, říká česká záchranářka z Itálie

Hana Šarmanová pracuje jako záchranářka v Bergamu. Jak prožívá dobu, kdy v epicentru koronavirové pandemie lidé umírají...

Premium

Záhada netopýrů. Čeští vědci objasňují, jak se virus přenesl na lidi

V některých zemích, například v Peru, už začali venkované vybíjet netopýry. I když zatím jen v ojedinělých případech....

Premium

INTERAKTIVNÍ GRAF: Porovnejte, jak se koronavirus šíří v různých zemích

Statistik, jak se šíří pandemie nového koronaviru, existují spousty. Někdy je ale těžké dát různá čísla do kontextu....

Premium

KOMENTÁŘ: Po dvou měsících přijde rozvrat. Nečekejme na pomoc, konejme!

Karanténní prázdniny může ekonomika státu vydržet měsíc. Po dvouměsíčním výpadku už hrozí naprostý rozvrat výroby,...

Premium

Španělská nepoučitelnost. Proč zde koronavirus řádí jako v Itálii nebo Číně

Dlouhé týdny Španělé sledovali, co se děje v Číně, Íránu a Itálii. Ale nepoučili se. Laxní politici opakují stejné...

Premium

Storno přijde draho, Češi nechají cestovkám desetitisíce za ­propadlé zájezdy

Přijít o desítky tisíc za neuskutečněné zájezdy je problém, se kterým se potýká řada českých klientů cestovních...

  • Další z rubriky
Premium

Diana - poslední dny princezny. Druhý díl filmu k vidění zdarma

Lady Diana patřila před svou smrtí k nejznámějším osobnostem planety. Poslední dny ženy, která se stala černou ovcí...

Premium

Gerry: Dva spolužáci ztraceni v poušti bojují o přežití. Film zdarma

Americký režisér Gus Van Sant filmově zpracoval příběh dvou spolužáků, kteří se ztratí v poušti. Jsou odkázáni pouze...

Premium

E-kniha Sejdeme se v knihkupectví odhalí rodinné tajemství. Sleva 50 %

„Poutavý příběh o rodině a lásce ke knihám,“ těmito slovy je označován debutový román americké spisovatelky Amy...

Premium

Dokonalá kořist: Vraždy nevinných lidí v e-knize se slevou 50 %

Thriller Dokonalá kořist je druhým dílem z úspěšné kriminální série o detektivu Callanachovi a inspektorce Turnerové....