Doporučujeme

Muži, kteří nenávidí ženy | foto: Audioteka

Audiokniha zdarma: Krimi Muži, kteří nenávidí ženy čte Martin Stránský

Tato audiokniha zdarma už není k dispozici
První díl trilogie Milénium švédského spisovatele Stiega Larssona sklidil hned po svém vydání velký úspěch u čtenářů i odborné kritiky. Audioknihu Muži, kteří nenávidí ženy čte herec Martin Stránský a uživatelé iDNES Premium ji získají zdarma.

Neobvyklý pár, ale dokonalý tým. Novinář a spolumajitel časopisu Milénium Mikael Bloomkvist a geniální hackerka, nonkonformní kriminalistka Lisbeth Salanderová se vydávají po stopách záhadného případu.

Fotogalerie

Bloomkvist dostane po prohraném soudním sporu s finančním magnátem Wennerströmem záhadnou nabídku - objasnit téměř čtyřicet let staré zmizení Harriet Vangerové, praneteře slavného průmyslníka Henrika Vangera. V té době je téměř na dně, a tak Vangerovu nabídku rok pracovat na vyřešení případu přijme. Při pátrání se seznámí se Salanderovou.

Společně skládají dohromady mozaiku indicií a souvislostí, otevírají dveře dávno pečlivě zamčené. Rozkrývají temnou a krvavou historii rodiny Vangerů a zároveň pronikají do zákulisí nejvyšších pater švédského byznysu.

Napínavým příběhem provází hlas oblíbeného herce Martina Stránského, který je pro mnohé neodmyslitelně spjatý s tváří Dr. House, jehož postavu daboval. Stránský se věnuje především divadlu a dabingu, zahrál si ale například i v televizní pohádce Anička s lískovými oříšky nebo v seriálech Ordinace v růžové zahradě 2 a Doktoři z Počátků.

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exkluzivním výhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

AKTIVOVAT ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se