Doporučujeme

V Muzeu fantastických iluzí si můžete pořídit spoustu skvělých fotek | foto: muzeumfantastickychiluzi.cz

Neskutečný svět optických klamů v Muzeu fantastických iluzí. S dítětem zdarma

Výhoda již není k dispozici
Fascinující svět neskutečných optických klamů. To je Muzeum fantastických iluzí kousek od Václavského náměstí, které založil známý kouzelník Pavel Kožíšek. Díky iDNES Premium při nákupu vstupenky dostanete vstup pro dítě zdarma.

Co vás čeká v Muzeu fantastických iluzí? Více než 100 interaktivních zábavných exponátů, které zajistí perfektní zábavu pro všechny věkové kategorie. Navíc si tam můžete pořídit skvělé fotky. Stanete se totiž přímo součástí expozice fantastických optických klamů a velkoformátových trikových obrazů.

Vyzkoušet si můžete kouzelnou židli nebo magickou místnost, která vás promění v trpaslíka nebo obra. Kouzelníkem se necháte vystřelit z děla nebo levitovat ve vzduchu. Vaše hlava se náhle ocitne na stole nebo si na vás pochutná King Kong. Slavný alchymista Edward Kelley vás kouzlem uvězní ve své středověké laboratoři a dinosaurus si vás ve svých pařátech odnese do hnízda.

Projdete se hlavou dolů po stropě místnosti, proměníte se v primabalerínu, uvidíte svůj skutečný obraz v zrcadle, stanete se nejkrásnějším člověkem na světě a zažijete mnohé další... A to se ani nezmiňujeme, co si pro vás připravil Charlie Chaplin, Albert Einstein nebo Mona Lisa.

Muzeum fantastických iluzí, které najdete ve Vodičkově ulici 31, kousek od Václavského náměstí, je skutečný originál a něco, co v Čechách nenajdete. Otevřeno je každý den od 9:00 do 21:00.

Co získají členové iDNES Premium?

Při nákupu vstupenky pro dospělého dostanete vstupenku pro dítě v hodnotě 150 Kč zcela zdarma.

Získejte předplatné

První měsíc za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně.
Členství je možné kdykoliv zrušit a je bez závazků.

VYZKOUŠET ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se