Doporučujeme

Marpo & TroubleGang | foto: Tony Košař

Marpo & TroubleGang budou mít velký koncert v Edenu. Vstupenky jako první zde

Vstupenky v předprodeji již nejsou k dispozici. Nakupte v klasickém prodeji
Zatím největší koncert odehrají Marpo & TroubleGang pod otevřeným nebem na Sinobo Stadium. Návštěvníky čeká velká show a pouze členové iDNES Premium mají možnost koupit si vstupenky přednostně.

Příští rok tomu bude 15 let, co vyšlo první Marpovo album Původ umění. Pak přišel R!OT a jak říká Marpo, všechno se změnilo. Výročí hodlá spolu s TroubleGangem oslavit na největším koncertě jejich kariéry. Během opravdové stadionové show v pražském Edenu, dnes už známém jako Sinobo Stadium.

Fotogalerie

Kapela TroubleGang byla před pár lety zjevením z čistého nebe. Parta outsiderů, jež loni vyprodala O2 arénu, nyní patří k headlinerům hudebních festivalů. Nedávno vydali nové album DVA, které produkovali Marcus Tran a také Clint Murphy, který pracoval například se zpěvačkou Fergie z Black Eyed Peas. Vyrážejí na podzimní turné po českých městech a 27. června 2020 je čeká další velká výzva - stadionová akce pod otevřeným nebem.

Do klasického prodeje půjdou vstupenky ve středu 4. prosince v 9:00, ale vy si je můžete u nás pořídit už nyní. Předprodej potrvá do 4. prosince do 8 hodin.

Vstupenky si můžete koupit v klasickém prodeji zde

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exkluzivním výhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

AKTIVOVAT ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se

Témata: Vstupenky