• Čtvrtek 18. července 2024 Drahomíra

Dárky za vysvědčení: Vyhrajte rodinné vstupenky do zábavního parku Majaland

Soutěž již byla ukončena
  0:06
Zábavní park Majaland, který se nachází v outletovém centru POP Airport v Tuchoměřicích u Prahy, nabízí rozsáhlé vnitřní části s mnoha atrakcemi a nedávno otevřel pro letní sezónu i venkovní areál o rozloze 5 000 metrů čtverečních. Členové iDNES Premium tam mohou vyhrát v soutěži rodinné vstupenky, kterých rozdáváme hned deset kusů.
Zábavní park Majaland

Zábavní park Majaland | foto: Majaland

Roční karta nebo poloviční cena

Majaland začal nabízet i dvě novinky pro návštěvníky. Jednak zvýhodněnou Roční kartu, pomocí které lze zábavní park navštívit kdykoli v následujícím roce. Rodiče s dětmi tak mohou přijít klidně každý den. Cena karty pro děti do metru výšky je 1 499 korun, vyšší děti a dospělí zaplatí 2 499 korun.

Majaland se také rozhodl odměnit děti za vysvědčení. Dne 28. června mohou jít všichni do Majalandu za poloviční cenu. Akce platí jen v pátek 28. června na vstupenky zakoupené v tento den na místě.

V těsné blízkosti pražského letiště Václava Havla se už čtvrtým rokem nachází zábavní park Majaland. Díky ploše téměř devět tisíc metrů čtverečních jde o vůbec největší krytý zábavní park s celoročním provozem v Čechách.

Nově se k vnitřním prostorům přidává také letní, venkovní část. Děti si tak atrakce s motivy Včelky Máji nebo oblíbených hrdinů Supewings užijí za každého počasí.

„Tematicky tak venkovní část koresponduje s tím, že se nacházíme hned vedle mezinárodního letiště Václava Havla,“ popisuje ředitel parku Miroslav Ducháč.

Návštěvníci se mohou těšit na atrakce jako Albertův let, Paulovo dopravní hřiště, Mega trampolína, Létající kola nebo Tančící fontány. Samozřejmostí jsou také stánky se sladkým nebo slaným občerstvením.

Největší krytý zábavní park v Čechách Majaland

Za koncepcí parku stojí belgické studio Plopsa, architektem je nizozemská kapacita v oboru designu zábavních parků Kristof Van Hove. Atrakce dodávají zavedení čeští a evropští dodavatelé a splňují nejpřísnější kritéria včetně certifikace TÜV.

Zábavní park Majaland

Vnitřní část parku nabízí například 220 metrů dlouhou horskou dráhu, na které se každou hodinu sveze až 550 lidí rychlostí 40 kilometrů v hodině. Nechybí ani deset metrů vysoké kolotoče, třiatřicetimetrová skluzavka, obří houpačky či autodrom. To vše v duchu pohádkového dobrodružství s včelkou Májou, Vilíkem a Vikingem Vikem. Nechybí ani dětské divadlo, herní zóna, hračkářství nebo restaurace.

Více informací najdete na www.majaland.cz.

Co získají členové iDNES Premium?

Pokud jste členy iDNES Premium, správně odpovíte na soutěžní otázky a budete mít štěstí při losování, vyhrát můžete rodinnou vstupenku do Majalandu. Ta platí pro čtyři osoby, nehledě na věk či výšku.

Losovat budeme celkem deset výherců, kteří rodinnou vstupenku získají.

Výherci soutěže

 • Lenka Linková
 • Pavlína Psohlavcová Palečková
 • Jana Brunclíková
 • Jindřich Blazek
 • Věra Fojtíková
 • David Vágner
 • Martin Finta
 • Olga Krupková
 • Lucie Vilímovská
 • Zuzana Janová
Soutěž již byla ukončena
Autor:
 • Nejčtenější

Vláda schvaluje „český“ Green Deal. Prudce zdraží benzin, uhlí i stavby

Premium Benzin a nafta podraží od roku 2027 až o deset korun, stavět nové domy bude složitější kvůli přísnějším emisním normám...

Dítě nabodnuté na vidle. Polsko vyděsil hrůzný pomník obětem banderovců

Premium Polsko si připomíná jedenaosmdesát let od masakrů na Volyni, kde ukrajinští nacionalisté za druhé světové války...

U hvězd klepal bez pozvání. Kopecký ho vyslýchal, Zázvorková hnala, Sovák hostil

Premium V osmdesátých letech minulého století chodil Prahou Metoděj Aleš, muž pocházející z Beskyd, s neobvyklým cílem....

Liberty mu dluží 40 milionů. Pokud huť padne, tak stát ztratí mou důvěru, říká

Premium Téměř čtyřicet milionů korun dluží ostravská společnost Liberty firmě 1435mm, která se starala o údržbu kolejí v areálu...

Vyměnili rámeček s jeho týmem za číslo servisu. Chtěl je zbít. Drzost, soptí řidič

Premium Možná jste to zažili také. V servisu vám vyměnili rámečky registrační značky a z vás a vašeho auta si udělali reklamní...

Strhující životopis módní ikony. Audiokniha o Coco Chanel s 40% slevou

Dobyla odvětví, kterému do té doby dominovali muži. Příběh Coco Chanel dosud inspiruje ženy po celém světě. Zevrubný...

Historička líčí příběhy obětí Jacka Rozparovače. Získejte e-knihu zdarma

Nepříliš známé osudy žen, které zemřely rukou obávaného Jacka Rozparovače, ve své knize poodhalila historička Hallie...

Láska je kurva: zběsilá jízda s mistrem povídky v audioknize. Sleva 50 %

Výběr Láska je kurva a jiné povídky shrnuje to nejlepší z tvorby oblíbeného spisovatele Petra Šabacha, označovaného za...

Barvitá česká sci-fi: ambiciózní audiokniha 0 Tu - svazek I. zdarma

Český autor Jakub Hussar ve své románové prvotině 0 Tu vylíčil fiktivní svět, v němž má tamní civilizace podobné...

iDNES Premium

Vaše údaje

Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky
Přehrát kód z obrázku

S čím vám můžeme pomoci?

Zbývá 500 znaků.

Přečtěte si poučení o sbírání a ukládání informací, souvisejících s vaším dotazem.

Zpráva byla odeslána