Doporučujeme

Ilustrační obrázek | foto: Shutterstock

Zimní soutěž o lyžařský set v hodnotě 7000 Kč od Beany. Na lyže zadarmo

Soutěž již byla ukončena
Chcete si ještě užít zimní radovánky? Díky členství v iDNES Premium máte jedinečnou příležitost vyhrát lyže Beany Dream a k nim také vázání Vist Din 2-9 v hodnotě 7 000 Kč. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Celodřevěné lyže, které dovolí dynamickou jízdu v jakémkoliv terénu, jak na sjezdovce, tak i v branách. To jsou Beany Dream, které můžete získat, pokud máte členství v iDNES Premium.

Vlastní technologie a snadné ovládání

Příběh značky Beany

Manželé Adéla Bódiová a Roman Blažek z krkonošského Vrchlabí nebyli spokojeni s dětskými lyžemi, snowboardy a koly na trhu. Rozhodli se, že s tím něco udělají a založili vlastní firmu na vývoj a výrobu sportovního vybavení Beany. Značka vyrábí nejen zimní sportovní vybavení, ale také dětská kola, která patří mezi ta nejlehčí na trhu.

Lyže mají speciální prohnutí, které jim dodávají flexibilitu a umožní snadné ovládání a pohodlí. Kromě toho jsou celodřevěné lyže vyrobené s použitím takzvané responzivní technologie, která spočívá v náročném a precizním zbrušování dřevěného jádra a speciální skládání laminátů.

Díky těmto technologiím je lyže Beany skvělá jak pro snadné zvládnutí základů lyžování, tak pro rychlou a hravou jízdu zkušených mladých lyžařů.

Co získají členové iDNES Premium?

Jeden pár lyží Beany Dream a vázání Vist Din 2-9. Vybrat si můžete i velikost, která vám vyhovuje. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Lyže značky Beany

Soutěž vznikla ve spolupráci s beany.cz.

Výherce soutěže

Milan Stárek

Získejte předplatné

První měsíc za 1 Kč, následně za 39 Kč měsíčně.
Členství je možné kdykoliv zrušit a je bez závazků.

VYZKOUŠET ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se


  • Nejčtenější
iDNES Premium

Vaše údaje

Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky
Přehrát kód z obrázku

S čím vám můžeme pomoci?

Zbývá 500 znaků.

Přečtěte si poučení o sbírání a ukládání informací, souvisejících s vaším dotazem.

Zpráva byla odeslána