Doporučujeme

Lucie Bílá - Vánoční galakoncert v O2 areně | foto: Ticketportal

Vstupenky zdarma na vánoční galakoncert Lucie Bílé v O2 areně

Vstupenky již byly rozdány
Vánočním koncertem v O2 areně završí rok 2019 Lucie Bílá. Držitelka dvaceti zlatých slavíků naladí 10. prosince diváky na blížící se svátky koledami i písněmi ze svých dvou tematických alb. V soutěži rozdáváme desetkrát po dvou vstupenkách. Vyhrát můžete, pokud jste zaregistrovaní v iDNES Premium.

Pro Lucii Bílou je adventní čas již tradičně zasvěcen vánočním koncertům. Loni absolvovala s takto postaveným programem turné po celé republice, pro letošek si nachystala velký koncert v pražské O2 areně.

Fotogalerie

„Miluji vůni Vánoc, jejich laskavost a něhu, kterou vzbuzuje v lidech a jejich kouzlo, které bych chtěla přinést do O2 areny. Vánoční galakoncert, který s mým týmem chystáme, bude láskyplným pohlazením nejen pro lidi, kteří za námi přijdou, ale i pro mě. Kdybych mohla, zpívám vánoční repertoár po celý rok,“ říká zpěvačka.

Repertoár koncertu budou tvořit písně z jejích dvou vánočních alb – Bílé Vánoce Lucie Bílé z roku 2010 a o sedm let později vydaného pokračování. Dlouhodobě nejpopulárnější česká zpěvačka bude zpívat nejen převzaté koledy a tradicionály, ale i několik původních písní, které jí na tělo napsali Radúza nebo Jan Toužimský ze skupiny Arakain.

O hudební doprovod se tradičně postará kapela Petra Maláska, symfonický orchestr a Bílý sbor. Jako host vystoupí Jan Toužimský a slavnostním slovem koncert uvede římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik.

Po dvou vstupenkách na koncert konaný 10. prosince vyhraje deset šťastlivců z řad uživatelů služby iDNES Premium.

Výherci soutěže:

Barča Vachová
Jana Tesárková
Petr Potůček
Pavel Červený
Miroslav Radimec
Janka Zápotocká
Alena Rumlová
Zdeněk Pěsničák
Edita Čermáková
Michal Kovář

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exkluzivním výhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

AKTIVOVAT ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se