Doporučujeme

Lord of the Dance

Lord of the Dance | foto: Ticketportal

Lord of the Dance oslavují 25 let. Přednostní nákup vstupenek na představení v Ostravě

Vstupenky v předprodeji již nejsou. Nakupte v klasickém prodeji
Geniální tanečník Michael Flatley vytvořil svoji taneční skupinu Lord of the Dance, založenou na tradičním irském tanci, v roce 1996. Již první vystoupení 27. června téhož roku v Dublinu zbouralo všechny doposud zažité představy o tanečních show. Následovalo 21 zcela vyprodaných představení v londýnské Wembley a celosvětové turné.

Taneční show Lord of the Dance se stala světovým fenoménem a nejnavštěvovanějším tanečním představením vůbec. Michael Flatley po celá léta – i když již později sám aktivně nevystupoval – dohlížel velmi přísně na kvalitu pódiového zpracování, choreografie i výběr samotných tanečníků.

Michael Flatley v Guinnessově knize rekordů

Zakladatel Lord of the Dance, Michael Flatley, se zapsal do Guinnessovy knihy rekordů díky tomu, že dokázal stepovat pětatřicetkrát za sekundu. Dokonce měl své nohy pojištěné na 57,6 milionu dolarů. Od roku 2016 už ale nevystupuje kvůli bolestem v páteři, koleni a v žebrech.

Nyní, k 25. výročí, připravuje neúnavný a nestárnoucí Flatley novou show. Její podobu zatím tají, přesto byla Česká republika jednou z prvních zemí, která získala pro věrné fanoušky termín na rok 2021. Není divu, Lord of the Dance totiž vystoupí v Čechách již po třinácté a shlédlo je zde dosud bezmála sedm set tisíc diváků. Michael Flatley následuje svůj sen a bude to zcela jistě opět nezapomenutelný zážitek.

Na přidané představení v Ostravě, které se uskuteční 23. února 2021 v Ostravar Aréně, si můžete přednostně koupit díky členství v iDNES Premium vstupenky jako první na ta nejlepší místa!

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exkluzivním výhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

AKTIVOVAT ZA 1 KČ
  • Nejčtenější