• Čtvrtek 18. července 2024 Drahomíra

Dárky za vysvědčení: Vyhrajte koloběžky značky Kostka své ratolesti i sobě

Soutěž již byla ukončena
  0:06
Hned o dvě koloběžky mohou soutěžit členové iDNES Premium v rámci soutěží Dárky za vysvědčení. Máme pro vás připravenu jednu pro dospělé a jednu pro děti. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí při slosování.
Koloběžky vyrobené v ČR značky Kostka

Koloběžky vyrobené v ČR značky Kostka | foto: Kostka

S blížícím se koncem školního roku je čas přemýšlet o odměnách za dobré vysvědčení. Co kdybyste letos překvapili nejen své děti, ale i sebe? Koloběžka je skvělý dárek, který přinese radost a prospěch celé rodině, protože je univerzálním nástrojem, který kombinuje efektivitu, zábavu a zdravý životní styl.

Ne však ta s malými kolečky, která je vhodná především do skateparku, ale takové, která vám dovolí objevovat svět i mimo betonovou džungli. Proč by neměla koloběžka chybět ve vaší domácnosti?

1 Fitness centrum na dvou kolech

Jízda na koloběžce není jen o přesunu z bodu A do bodu B. Je to kompletní cvičení, které posiluje celé tělo. Na první pohled by se mohlo zdát, že se při koloběhu zapojují jen dolní partie, ale není to tak. Ano, vaše nohy a zadek dostanou zabrat, ale zároveň posílíte i ruce, břicho, záda a boky. Každá projížďka je jako fitness lekce na kolech.

2 Pomůže držet krok s vašimi dětmi

Když děti dorostou a obyčejná chůze už jim nestačí, přichází na řadu různá vozítka. Nemusíte mít neustále pocit, že jste krok za svými ratolestmi, s koloběžkou je hravě dohoníte. Nejenže ušetříte čas a energii, když doháníte své malé uličníky, ale také si s nimi užijete spoustu zábavy.

Koloběžky vyrobené v ČR značky Kostka

3 Ve zdravém těle zdravý duch

Vzhledem k dnešnímu způsobu života, kdy máme nedostatek pohybových aktivit a většinu času prosedíme v práci či v autě, je koloběžka také dobrý kompenzační prostředek. Stojí se na ní na jedné noze, což aktivujete i hluboké vrstvy svalů, které jsou velice důležité pro správný aktivní stoj. Díky tomu, že nohy při jízdě střídáme, dochází k propojení pravé a levé hemisféry a tím k nastartování pravolevé rovnováhy v těle. Podle odborníků koloběžka také účinně pomáhá proti bolestem zad, které trápí nejen dospělé, ale i děti.

4 Spojuje celou rodinu

Koloběžka je skvělým nástrojem pro rodinné aktivity. Bez ohledu na věk či fyzickou kondici se každý může zapojit a vychutnat si společný čas venku. Jízdu na koloběžce totiž zvládne každý, od malého dítěte až po aktivního seniora.

Co získají členové iDNES Premium?

Pokud jste členy iDNES Premium, správně odpovíte na soutěžní otázku a budete vylosovaní, vyhrajete jednu koloběžku pro děti a zároveň také pro dospělého. Soutěží se i tyto koloběžky:

Koloběžka Kostka Hill Fun

Koloběžka svou výbavou plně odpovídá požadavkům začínajícího koloběžkáře a její jízdní vlastnosti vás velmi mile překvapí. Vše začíná u vyladěné geometrie rámu, která zaručuje pohodovou a ničím nerušenou jízdu. V případě, že budete koloběžku například převážet autem, jistě oceníte hliníkové náboje s rychloupínáky, díky nimž lze kola koloběžky snadno odmontovat a zmenšit tak její rozměry.

Koloběžky vyrobené v ČR značky Kostka
Koloběžky vyrobené v ČR značky Kostka

Koloběžka Kostka Street Fun Kid

Koloběžka pro děti od 4 let, které si s ní zaručeně užijí spoustu skvělé zábavy. Postavena je na dvou stejně velkých 16tipalcových nafukovacích kolech, geometrie rámu je speciálně optimalizovaná pro malé jezdce. Díky tomu je tato dětská koloběžka snadno ovladatelná, má výbornou stabilitu a perfektní jízdní vlastnosti.

Menší celková šířka koloběžky zamezuje riziku kontaktu nohy s rámem koloběžky a předchází tak zranění. V neposlední řadě tato dětská koloběžka disponuje výškově nastavitelnými řídítky, takže ji lze přesně uzpůsobit výšce malého koloběžkáře.

Koloběžka značky Kostka Street Kid Green
Koloběžka značky Kostka Street Kid Red

Všechny koloběžky značky Kostka jsou kompletně vyrobené a sestavené v Čechách.

Více se o nich dozvíte na stránkách www.kostkakolobezky.cz

Výhru do soutěže věnovala společnost Kostka.

Výherce soutěže

Miroslav Tomášek

Soutěž již byla ukončena
Autor:
  • Nejčtenější

Vláda schvaluje „český“ Green Deal. Prudce zdraží benzin, uhlí i stavby

Premium Benzin a nafta podraží od roku 2027 až o deset korun, stavět nové domy bude složitější kvůli přísnějším emisním normám...

Dítě nabodnuté na vidle. Polsko vyděsil hrůzný pomník obětem banderovců

Premium Polsko si připomíná jedenaosmdesát let od masakrů na Volyni, kde ukrajinští nacionalisté za druhé světové války...

U hvězd klepal bez pozvání. Kopecký ho vyslýchal, Zázvorková hnala, Sovák hostil

Premium V osmdesátých letech minulého století chodil Prahou Metoděj Aleš, muž pocházející z Beskyd, s neobvyklým cílem....

Liberty mu dluží 40 milionů. Pokud huť padne, tak stát ztratí mou důvěru, říká

Premium Téměř čtyřicet milionů korun dluží ostravská společnost Liberty firmě 1435mm, která se starala o údržbu kolejí v areálu...

Vyměnili rámeček s jeho týmem za číslo servisu. Chtěl je zbít. Drzost, soptí řidič

Premium Možná jste to zažili také. V servisu vám vyměnili rámečky registrační značky a z vás a vašeho auta si udělali reklamní...

Sledujte Tour de France a kompletní olympiádu s Telly zdarma. Díky iDNES Premium

Získejte 100 televizních kanálů na 30 dní zcela zdarma díky internetové televizi Telly. Součástí balíčku jsou také...

Vyhrajte s filmem Zahradníkův rok od tvůrce Vlastníků. Vstupenky do kina i merch k filmu

V novém filmu tvůrce Jiřího Havelky hraje v hlavní roli Oldřich Kaiser a z premiéry na festivalu v Karlových Varech si...

Příběhy Staré dámy: audiokniha o historii Tour de France se 40% slevou

Kdy jindy než v době konání dalšího ročníku legendární Tour de France si připomenout ty nejslavnější momenty její více...

Barvitá česká sci-fi: ambiciózní audiokniha 0 Tu - svazek I. zdarma

Český autor Jakub Hussar ve své románové prvotině 0 Tu vylíčil fiktivní svět, v němž má tamní civilizace podobné...

iDNES Premium

Vaše údaje

Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky
Přehrát kód z obrázku

S čím vám můžeme pomoci?

Zbývá 500 znaků.

Přečtěte si poučení o sbírání a ukládání informací, souvisejících s vaším dotazem.

Zpráva byla odeslána