Doporučujeme

Joe Satriani | foto: Ticketportal

Kytarový virtuóz Joe Satriani znovu v Praze. Kupte si přednostně vstupenky

Vstupenky v předprodeji již nejsou k dispozici. Nakupte v klasickém prodeji
Jde o jednoho z nejznámějších kytaristů 21. století a své umění opět ukáže i u nás. Zveřejnil první část nadcházejícího turné, v pražském Kongresovém centru vystoupí 6. května 2020. Vstupenky si díky členství v iDNES Premium můžete koupit o dva dny dříve.

The Shapeshifting Tour vypukne 15. dubna v Německu a do června bylo zatím ohlášeno na čtyřicet měst napříč celou Evropou. Satrianiho budou tentokrát doprovázet bubeník Kenny Aronoff (John Fogerty), baskytarista Bryan Beller (Aristocrats) a klávesista Rai Thistlethwayte (Thirsty Merc). Koncertní program nabídne kytaristovy dnes již klasické skladby jako Surfing With The Alien, Cherry Blossoms, Always With Me, Always With You nebo Flying In A Blue Dream i několik ukázek z jeho nového studiového alba, které vyjde v dubnu.

Fotogalerie

Joe Satriani vystupoval v uplynulých dvaceti letech po celém světě nejen sólově, ale také jako zakladatel a vůdčí osobnost proslulé kytarové trojky G3, kterou si prošla taková esa jako Steve Vai, Eric Johnson, Robert Fripp, John Petrucci nebo Uli Jon Roth.

Vstupenky na květnový koncert Joe Satrianiho v Kongresovém centru Praha budou v prodeji v síti Ticketportal. Od 12. listopadu od 11:00 budou k dispozici v přednostním nákupu pro členy iDNES Premium a od 14. listopadu od 11 hodin si jej budou moci zakoupit všichni na ticketportal.cz.

Vstupenky v klasickém prodeji nakoupíte zde

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exkluzivním výhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

AKTIVOVAT ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se