Doporučujeme

Ilustrační foto

Ilustrační foto | foto: Shutterstock

iDNES Premium Zdraví přináší výhody v oblasti péče o oči

Oči jsou jeden z našich nejdůležitějších orgánů. Měli bychom se tak k nim tedy i chovat. Díky iDNES Premium Zdraví získáte výhody právě v oboru péče o oči. Získat můžete velkou 40% slevu na multifokální čočky, naučíte se nasazovat kontaktní čočky nebo si můžete zajít na odbornou kontrolu zraku. To vše zdarma.

Nechte si změřit zrak u odborníků. S iDNES Premium zcela zdarma

Ilustrační foto

Získat termín v oční ambulanci bývá poměrně náročné a skvělým alternativním řešením je jít se nechat vyšetřit přímo k odborníkům, u kterých si pak můžete brýle i rovnou objednat. V optikách FOKUS odborné vyšetření můžete získat a díky ročnímu členství v iDNES Premium zcela zdarma. 

Začínáte s kontaktními čočkami? První aplikace zdarma

Ilustrační foto

Nemáte žádné dřívější zkušenosti s nošením kontaktních čoček? Žádný strach, profesionálové v optikách FOKUS vám pomohou. Díky ročnímu členství v iDNES Premium můžete ušetřit 650 Kč a získat službu zcela zdarma. 

Velká 40% sleva na multifokální brýlové čočky. Pro členy iDNES Premium

Multifokální čočky v optice FOKUS

Nebaví vás střídat brýle podle toho, co právě děláte? Hledáte brýle na čtení, ačkoliv potřebuje přečíst jen malou poznámku? Při řízení auta s brýlemi na dálku se vám špatně zaostřuje na navigaci nebo mapu? Vyřešte to multifokálními čočkami. S 40% slevou díky ročnímu členství v iDNES Premium.


Témata: Zdraví
  • Nejčtenější
iDNES Premium

Vaše údaje

Ověřovací kód uvidíte pouze se zapnutými obrázky
Přehrát kód z obrázku

S čím vám můžeme pomoci?

Zbývá 500 znaků.

Přečtěte si poučení o sbírání a ukládání informací, souvisejících s vaším dotazem.

Zpráva byla odeslána