Doporučujeme

Harry Styles | foto: Live Nation

Harry Styles z One Direction poprvé v Čechách. Kupte si vstupenky přednostně

Vstupenky v předprodeji již nejsou k dispozici. Nakupte v klasickém prodeji
One Direction se k nám nikdy nepodívali. Poprvé se k nám podívá alespoň jeden z členů a hned ten nejslavnější a nejúspěšnější. 11. května 2020 vystoupí v pražské O2 areně v rámci nově oznámeného turné Love on Tour Harry Styles a členové iDNES Premium dostanou možnost koupit si vstupenky o den dříve, než všichni ostatní.

Když se Harry Styles pustil do sólové dráhy poté, co si dalo One Direction přestávku, vydal v květnu 2017 album s prostým názvem Harry Styles. Že se album ihned umístilo na prvních místech v žebříčcích prodejnosti, to asi nebylo příliš velké překvapení. Trochu překvapení bylo, že si album odneslo i velice pozitivní kritiky od hudebních publicistů.

Fotogalerie

Teď chystá Harry Styles na 13. prosince vydání druhého sólového alba s názvem Fine Line a právě k němu se bude vázat i turné Love on Tour, se kterým se poprvé v historii zastaví také v Čechách. Fanynky dychtivě čekaly na One Direction, doufaly, že do České republiky přijde s předchozím turné Live on Tour, ale dočkají se až nyní.

Zpěvák, skladatel a nyní už i herec díky roli ve filmu Dunkerk od Christophera Nolana, se objeví 11. května 2020 v O2 areně a členové iDNES Premium mají jedinečnou možnost koupit si vstupenky o dva dny dříve. Přednostní prodej u nás začne ve středu 20. 11. od 10:00 hodin a skončí o 21. 11. v 18:00. Prodej pro běžnou veřejnost pak začne 22. 11. v 10 hodin.

iDNES Premium

Přístup k této a dalším exkluzivním výhodám mají k dispozici jen členové iDNES Premium

AKTIVOVAT ZA 1 KČ

Již máte premium? Přihlaste se