Při nehodě u Kostelce nad Černými lesy zemřely dvě ženy, auto dostalo smyk

  • 11
Při nehodě u Kostelce nad Černými lesy na Praze-východ se ráno srazila dvě osobní auta. Dvě ženy nehodu nepřežily, další dva lidé se zranili. Jeden z řidičů podle prvotních zjištění nezvládl jízdu na kluzké silnici.

Nehoda se stala po 8. hodině na silnici mezi obcemi Svatbín a Krupá.

„Jeden z řidičů dostal smyk a narazil bočně do druhého vozidla. Jednapadesátiletá řidička a osmnáctiletá spolujezdkyně nehodu nepřežily,“ uvedla mluvčí středočeské policie Michaela Richterová.

Podle záchranářů byli do nemocnice odvezeni dva lidé.

„Muž a žena utrpěli zranění lehčího charakteru, po nezbytné prvotní péči byli převezeni do kolínské nemocnice na oddělení chirurgie,“ doplnila mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová.

Na místě zasahovali také hasiči, kteří pomáhali vytáhnout jedno z havarovaných aut zpět na silnici.

Před třetí hodinou odpoledne byla silnice zprůjezdněna.

Mapy poskytuje freytag & berndt. Společnost také vytváří mobilní aplikaci PhoneMaps, která obsahuje turistické a cykloturistické mapy celé Evropy, aplikace je ke stažení zdarma na Apple Store a Google Play Store. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap


Jarní prázdniny

Týdenní jsou na základních a středních školách rozloženy v termínech od 1. února do 14. března. Přinášíme úplný přehled prázdninových termínů podle okresů.