Nehoda se stala na 34. kilometru dálnice kolem 13:00.
„Ve směru z Prahy na Karlovy Vary zemřeli při nehodě dva lidé. Z jednoho z vozidel se uvolnilo kolo, které narazilo do auta, v němž oba cestovali,“ sdělila redakci iDNES.cz mluvčí středočeské policie Michaela Richterová.
„Po dopravní nehodě dva lidé utrpěli zranění neslučitelná se životem a na místě zemřeli. Do péče záchranářů se dostala také žena, která byla při vědomí. Převezli jsme ji do traumacentra Fakultní nemocnice v Motole, kde podstoupí další vyšetření,“ doplnila redakci iDNES.cz mluvčí středočeské záchranné služby Monika Nováková.
Dálnice ve směru na Karlovy Vary byla zhruba čtyři hodiny uzavřená, provoz byl obnoven krátce po 17:00, což potvrdila policejní mluvčí Suchánková.






















