Portál iDNES.cz o problému informoval před rokem v březnu, bezdomovci i žebráci ale dál pospávají na lavičkách v některých stanicích, typicky na Můstku, ve spacáku se válejí v přestupním uzlu a prostory výtahu tady stále zapáchají močí.
„Nejúčinnější by bylo uzavřít výtah, nicméně by to absolutně postrádalo smysl. Nepomohl by ani dozorce.“


















