Cisterna havarovala po 11.00. Nehoda se obešla bez zranění.
„Situaci na místě monitorujeme, nebezpečí nehrozí,“ uvedla mluvčí středočeských hasičů Tereza Sýkora Fliegerová a dodala, že žádná látka neuniká. Přečerpávání si zajistil majitel cisterny.
„Došlo k havárii cisterny za dosud nezjištěných příčin na silnici druhé třídy. Silnice je nyní uzavřena a provoz odkláníme mimo ni,“ uvedl pro iDNES.cz mluvčí středočeských policistů Pavel Truxa. Policisté provedli u řidiče dechovou zkoušku, která vyšla negativně.
Na místo k 16.00 přijela firma, která zajistí přečerpávání, řekli hasiči. Po přečerpání látky musí být vyproštěn převrácený vůz. Odtahová služba už je na místě, ale musí počkat na dokončení přečerpávání.

Mapy poskytuje OpenStreetMap pod Open Data Commons Open Database License























