ilustrační snímek

ilustrační snímek | foto: Jiří Meixner, iDNES.cz

Zákazník v Hostivici zkolaboval u pokladen. I přes zásah záchranářů zemřel

  • 16
V Hostivici u Prahy v pátek večer zemřel třiašedesátiletý muž při nakupování v supermarketu. Zkolaboval v prostoru pokladen. Záchranáři ho na místě oživovali desítky minut, nicméně neúspěšně.

„V půl šesté večer jsme vyjeli na místo do obce Hostivice, kde informace hovořily o tom, že tam zkolaboval muž. Po příjezdu záchranáři započali oživovací pokusy, které pokračovaly desítky minut. Nicméně přes maximální snahu všech zúčastněných muž zemřel,“ řekla iDNES.cz krajská mluvčí záchranné služby Petra Effenbergerová. 

Záchranná služba poté informovala policii, která se na místo dostavila krátce po osmnácté hodině. „U pokladen zkolaboval muž ročník 1957, příčinu jeho smrti prokáže nařízená pitva,“ řekla iDNES.cz krajská mluvčí policie Monika Schindlová. 

Policie se případem dále nezabývá.

Mapy poskytuje freytag & berndt. Společnost také vytváří mobilní aplikaci PhoneMaps, která obsahuje turistické a cykloturistické mapy celé Evropy, aplikace je ke stažení zdarma na Apple Store a Google Play Store. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap


Jarní prázdniny

Týdenní jsou na základních a středních školách rozloženy v termínech od 1. února do 14. března. Přinášíme úplný přehled prázdninových termínů podle okresů.