V září uplyne rok, po který měla padesátka řidičů a řidiček Dopravního podniku hl. m. Prahy testovat své nové uniformy. Výhrady k použitým materiálům měli už po měsíci nošení, mnozí test předčasně ukončili. Podnik jejich námitky vyslyšel a nevyhovující stejnokroje přešije, ale překvapení u řidičů vyvolává bunda, která je zároveň svetrem i mikinou.
Finální návrh bude odpovídat potřebám provozu a bude reflektovat moderní designové prvky.


















