Řidič jel po Nuselském mostě v protisměru, pak ztroskotal na schodech

  • 441
Minimálně z ostudy kabát má řidič, který neukočíroval auto a vjel na konci pražské Lublaňské ulice na schody směr park Folimanka. Vozidlo museli hydraulickým ramenem vyprostit hasiči. Policisté teď zjišťují, kdo ho skutečně řídil.

Policisté tmavé BMW zaregistrovali v neděli zhruba ve 2:30, kdy dostali na linku 158 informaci, že jede v protisměru po Nuselském mostě ve směru do centra. 

„Policisté toto vozidlo vypátrali v parku Folimanka, kde s největší pravděpodobností sjelo schodiště a zaseklo se v jeho mezipatře,“ řekla iDNES.cz mluvčí pražských policistů Violeta Siřišťová. 

U auta stál muž, který policistům řekl, že neřídil. „Avšak policisté u něj nalezli klíčky,“ dodala mluvčí s tím, že muž odmítl testy na alkohol i drogy.

„V současné chvíli se případem zabývají kriminalisté, kteří zjišťují jeho veškeré okolnosti,“ uvedla Siřišťová.

Pro auto nakonec jeli hasiči, kteří jej museli vyprostit hydraulickou rukou.

Mapy poskytuje freytag & berndt. Společnost také vytváří mobilní aplikaci PhoneMaps, která obsahuje turistické a cykloturistické mapy celé Evropy, aplikace je ke stažení zdarma na Apple Store a Google Play Store. © freytag & berndt, SHOCart, přispěvatelé OpenStreetMap


Jarní prázdniny

Týdenní jsou na základních a středních školách rozloženy v termínech od 1. února do 14. března. Přinášíme úplný přehled prázdninových termínů podle okresů.

Témata: schodiště