Vězeňská služba řeší vážný incident v plzeňské věznici na Borech. Jak zjistila redakce iDNES.cz, o víkendu se několik vězňů dostalo k dezinfekci, tři z nich ji vypili.
Upřesnění redakce
V původní verzi tohoto článku byla chybná informace o úmrtí jednoho z vězňů, která se nakonec nepotvrdila. Za nepřesnost se omlouváme.


















