Zloději s kladivem se vloupali do prodejny, vzali věci za půl milionu

  • 8
Policisté pátrají po mužích, kteří v centru Plzně vykradli prodejnu s mobilními telefony, tablety a notebooky. Do obchodu se dostali pomocí kladiva, kterým rozbili vstupní dveře. Odcizili zboží za více než půl milionu korun.

Pachatelé se vloupali do prodejny v parkovacím domě Rychtářka v noci na pátek 23. dubna. Nyní policisté zveřejnili kamerový záznam, na kterém jsou zloději zachyceni. 

Zloději se do obchodu v centru Plzně dostali pomocí bouracích kladiv, kterými rozbili skleněný hlavní vchod. Kromě toho poškodili také skleněný stůl na telefony.

„Odcizili zboží za téměř půl milionu korun. Jednalo se o mobilní telefony, tablety a notebooky. Dále odcizili profesionální fotoaparát v hodnotě několika desítek tisíc korun,“ vyjmenovala policejní mluvčí Michaela Raindlová. 

„Případem se intenzivně zabýváme a žádáme občany o spolupráci. Pokud je někdo schopen identifikovat osoby zachycené na kamerovém záznamu, ať se přihlásí na nejbližší obvodní oddělení policie, nebo zavolá na linku 158,“ prosí Raindlová.