Mám za sebou hantavirózu – nákazu, kterou až do epidemie na výletní lodi téměř nikdo neznal. Jaká je to zkušenost? S nemocemi, které člověk běžně prodělá, nesrovnatelná.
To sobotní ráno si pamatuji přesně. Byla půlka prosince, nasněženo, ráno jsme vyjeli na lyže. Dobrá nálada, žádný náznak, že něco není v pořádku. Z minuty na minutu se ale všechno změnilo.
Když jsem o několik dní později dorazila na ambulanci infekčního oddělení v nemocnici, nemohla jsem už chodit.



















