Úterý 22. září 2020, svátek má Darina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 22. září 2020 Darina

Beats for Love rozzáří hvězdy. Do Ostravy dorazí Don Diablo a Claptone

  14:09
Dvě hvězdy světového formátu ohlásili jako headlinery pořadatelé ostravského festivalu taneční elektronické hudby Beats for Love. Už dříve oznámená jména nově doplňují holandská star Don Diablo a Claptone z Německa.

Festival taneční hudby Beats for Love. | foto: Adolf Horsinka, MAFRA

Don Diablo je v hudebním světě skutečný pojem. Jeho hudební životopis zdobí spolupráce se jmény jako Coldplay, Ed Sheeran či The Chainsmokers,“ uvedl Kamil Rudolf, ředitel festivalu.

„Don Diablo se loni navíc umístil na 7. místě v anketě DJ Mag Top 100 DJs a pro nás je velká čest jej u nás na Love Stage přivítat jako vůbec prvního zástupce z Top 10 této ankety,“ říká Rudolf.

Maskovaný německý DJ Claptone přiveze unikátní show v bílých rukavičkách, která slaví úspěchy na světových festivalech. Zazní například jeho skladby No Eyes či Under The Moon. 

K dalším vystupujícím patří třeba představitelé reggae a jungle jako anglický Selecta J-Man či jeho krajan DJ Hybrid, jeden z nejvíce oceňovaných DJ současnosti.

Drum & Bass scéna zažije vystoupení projektu 3RDKND. „Lze očekávat pořádně pekelnou show. Ještě větší horko ovšem bude na Devastator HC&HS Stage, kam dorazí italské duo Malice,“ dodal Rudolf.

Festival se koná od 3. do 6. července v Dolních Vítkovicích.

Vyzkoušeli jsme eRoušku 2. Podívejte se, jak může pomoci i vám

Největší nadějí na zpomalení šíření covidu-19, která navíc nikomu nezkomplikuje život, je malá aplikace pro chytré...

Volali ji k večeři, ale nepřišla. Zemřela s ohořelým mobilem v ruce

Patrně neoriginální příslušenství si vybralo další z mnoha obětí. Stala se jí šestnáctiletá thajská školačka. Poté, co...

Benešová: Nečekala jsem, že synova svatba bude tak emocionálně náročná

Závěr prázdnin byl pro Lucii Benešovou ve znamení svatebních příprav. K oltáři dovedla svého nejstaršího syna Luciána,...

Jeho prsty byly najednou ve mně, obvinila fotografa ze zneužití Ratajkowski

Emily Ratajkowski (29) zveřejnila obsáhlou esej, ve které obvinila fotografa Jonathana Ledera ze sexuálního zneužití....

Nová data ukázala alarmující poměr pozitivních testů. Už je nad 20 %

Epidemie koronaviru se v Česku vymyká kontrole. Napovídá tomu ukazatel, který měří poměr pozitivních testů oproti všem...