Ona
Ukázka ceny pro vylosované vítěze srpnové výzvy

Ukázka ceny pro vylosované vítěze srpnové výzvy | foto: Zdroj: PUMA

Známe vítěze srpnové výzvy předežeň RUNGO

  • 0
Kolik jste naběhali kilometrů během srpna a komu se podařilo předběhnout ředitele RUNGO závodů Marka Topinku? Podívejte se koho jsme vylosovali a kdo získá boty a běžecké tričko PUMA.

I přes horké srpnové dny a dovolené jste v rámci naší výzvy dokázali v uplynulém měsíci dohromady naběhat více než 51 tisíc kilometrů. Marka Topinku, který kilometrů nasbíral 163, jste pořádně potrápili a 107 z vás se nakonec podařilo ho předehnat. Z těchto úspěšných „lovců“ jsme vylosovali výherce běžeckých bot PUMA Ignite Mesh, kterým se stává Petr Kozlíček (76. v pořadí výzvy).

Předežeň šéfredaktora v běžecké výzvě pro měsíc září

Do slosování o druhou cenu, tričko PUMA RUN SS TEE byli jako obvykle zařazeni všichni ti, kterým se sice nepodařilo Marka předehnat, ale do výzvy se zapojili alespoň jedním zaznamenaným výběhem. Štěstí se tentokrát usmálo na Tomáše Zelenku (263. v pořadí výzvy).

Oběma výhercům ze srdce gratulujeme a prosíme, aby se ozvali s kontaktními údaji na adresu filip.marvan@rungo.cz. Pokud jste nevyhráli, zkuste předběhnout šéfredaktora RUNGO.cz, který s vámi soutěží v zářijové výzvě. Na dva z vás opět čekají ceny od PUMA, partnera výzev.