Ona
Odměna pro nejúspěšnější autory čtenářských článků.

Odměna pro nejúspěšnější autory čtenářských článků. | foto: Filip Marvan, Rungo.cz

Vyhlášení nejlepších čtenářských článků za březen

  • 1
V březnu jste nám poslali velkou spoustu skvělých článků, čímž jste nám udělali ohromnou radost. Na základě vašeho hodnocení jsme opět sestavili žebříček těch nejlepších, jejichž autory odměníme. Podívejte se, které články si nesmíte nechat ujít.

Všechny čtenářské články můžete hodnotit pomocí tlačítka „Článek se mi líbí“ pod každým článkem a na základě vašich ohlasů spolu se čteností udělujeme článkům symbolické tretry. Jak celé hodnocení funguje, jsme vytvětlovali v samostatném článku.

V březnu vyšlo hned devět čtenářských článků, které měly obecně velký úspěch. Jsme rádi, že jste aktivní a že vás psaní baví. Alespoň jako malé poděkování posíláme autorům třech nejlépe hodnocených článků, které vyšly v březnu, funkční běžecká trička adidas.

Nejlépe hodnocené články za měsíc březen

Zapojte se i vy a pošlete nám třeba reportáž ze závodu, zajímavý zážitek, zamyšlení nebo test nějakého produktu. A nemusíte se držet jen běhání, máme rádi i další témata jako jsou životní styl, příroda, výlety a další zážitky. Těšíme se!

Napiš svůj článek i TY

Psaní o běhání je někdy náročné.

Psaní o běhání je někdy náročné.

Tahle rubrika je určena těm, kteří se chtějí podělit o své zážitky, zkušenosti nebo tipy kolem běhání. Může jít o reportáž, test, tip na zajímavou trasu nebo jen zamyšlení. Nejsou dány žádné mantinely ani tématické okruhy. 

Tohle je místo, které je určené pouze vám. Lhal bych však, kdybych tvrdil, že to bude hřiště bez pravidel. Vaše příspěvky nepůjdou hned na stránky Rungo.cz, ale projdou "rychlým" okem někoho z redakce, nikdo ale nebude řešit vaše stylistické a gramatické záležitosti. Tento prostor berte jako blog-neblog, kde si za svůj obsah ručíte sami.

Ale tím to nekončí. Pokud se nám něco opravdu hodně zalíbí, může se stát váš příspěvek i hlavním textem na Rungo.cz. I vy tak můžete aktivně tvořit obsah a být součástí našeho týmu. Nejsme nejchytřejší, nejsme nejrychlejší, ale jsme otevření a to, co děláme, nás baví. Přidejte se.

Pokud odešlete svůj příspěvek, redakce si vyhrazuje právo na editaci článku a co zveřejní (a co ne), bez udání důvodů.

Marek

NÁZOR ČTENÁŘE NEMUSÍ KORESPONDOVAT S NÁZOREM REDAKCE!!!