Ona

T-Mobile Olympijský běh | foto: olympijskybeh.cz

Nemůžeš? Přidej se k T-Mobile Olympijskému běhu teď!

  • 0
Olympijská myšlenka spojuje běžce po celém světě, u nás tomu nebude jinak. Na počest založení Mezinárodního olympijského výboru vyběhneme do ulic. Desítky měst, tisíce účastníků, jedna myšlenka. Zapojte se i vy!

Stejně jako se stal Emil Zátopek inspirací pro všechny sportovce, staňte se i vy inspirací a udělejte něco pro své zdraví a dobrý pocit. Obujte tretry, trikot a pojďte s námi 22. června vyběhnout. Nemusíte se bát toho, že byste se nestačili dostat na závodiště. V jediný den se odstartuje ve více než třiceti městech. Zapojit se můžete v oficiálních závodech, které jsou v tzv. zlatých, stříbrných či bronzových městech, nebo jen tak individuálně pro sebe. Hlavní zlaté závody se uskuteční v Praze, Plzni, Ostravě a Českých Budějovicích.

Krom toho, že podpoříte tento slavnostní den svou účastí, pomůžete i ostatním. Část startovného půjde na podporu charitativní činnosti Olympijské nadace.

T-Mobile Olympijský běh 2015

Start: 22. června v 18:00

Prozatím potvrzená města

  • Zlaté závody: České Budějovice, Ostrava, Plzeň, Praha - Stromovka
  • Stříbrné závody: Brno, Frýdek Místek, Kadaň, Liberec, Rychnov nad Kněžnou, Stříbro
  • Bronzové závody: Bakov nad Jizerou, Bedřichov, Červená Lhota, Česká Rybná, České Budějovice - bronz, Děčín, Háj ve Slezsku, Holešov, Holubov, Horní Jelení, Hradec Králové, Ivančice, Jablonné v Podještědí, Jihlava, Jilemnice, Kamenice, Kostelec nad Orlicí, Krnov, Kunvald, Lipno, Louny, Mladá Boleslav, Moravské Budějovice, Most, Nový Jičín, Ostrov u Karlových Varů, Praha - Ladronka, Příbram, Račice, Slaný, Strážná, Tachov, Teplice, Valašské Klobouky, Velké Bílovice, Vrchlabí, Zlín
  • Individuální výzva: Endomondo

Více informací a registrace:
olympijskybeh.cz

A i když se nebudete moci zúčastnit některého ze závodu Olympijského běhu, nebo zkrátka běháte sami, je tu pro vás individuální výzva přes aplikaci Endomondo. Stačí se zaregistrovat na www.endomondo.com, přihlásit se do challenge a stáhnout aplikaci. Aby vám nebylo smutno, že nejste součástí jednoho z velkých závodů, můžete si vyzvednout svůj balíček (pokud se zaregistrujete) s unikátním sportovním číslem a vyběhnout kdekoliv.

Endomondo výzva: T-Mobile Olympijský běh 2016

Registrace na závody jsou v plném proudu a uvidíme, zda bude překonán počet běžců z minulého ročníku, kdy se zapojilo 25 tisíc závodníků. Vše se dozvíme 22. června.

Speciální RUNGO trénink s Evou Vrabcovou Nývltovou

Kdy: čtvrtek 2. června v 16:30
Kde: budova T-Mobile v Praze na Roztylech

Více najdete na našem Facebooku

Ambasadory akce jsou Eva Vrabcová Nývltová, reprezentantka v běhu na lyžích a úspěšná běžkyně na střední a delší tratě, kterou potkáte v Praze. V Českých Budějovicích vás hůlkami srovná na startu mistryně světa Kateřina Neumannová. Přijďte tedy s námi oslavit založení Mezinárodního olympijského výboru a zavzpomínat na českou legendu Emila Zátopka, který byl historicky prvním startérem Olympijského běhu v Česku.