Diskuze

Když člověk vnitřně vyhasíná aneb Zabraňte vyhoření, než bude pozdě

Světová zdravotnictví organizace nově zařadila syndrom vyhoření do mezinárodní klasifikace nemocí. Není divu, mluví se o něm čím dál častěji a týká se stále většího počtu lidí, především těch, kdo pracují s jinými lidmi nebo vysoce postavených manažerů. Jak ho poznat a jak mu předejít?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Nase zapadni spolecnost vynika od ostatnich zakodovanym durazem na kvantitu, nikoli kvalitu (i kdyz si rada nalhava, ze je to opacne). Takze kazdej toho chce hodne, a takhle to dopada.

0 3
možnosti

Syndromem velmi často trpí manažeři. Jejich orientace na výkon, snaha dosáhnout co nejlepších výsledků, motivace k práci ve směru k podřízeným a pracovní vytížení mohou vést k frustraci a posléze k vyhoření.

---------------------------------------------------------

aha. no já myslím, že vyhořením často trpí podřízení těchto manažerů, kteří (ti manažeři) absolutně nezvládají cokoliv řídit, jsou sociopati, nemají žádnou koncepci, rozhodování o zásadních věcech vyžadují po podřízených a chovají se totálně nekompetentně. a že jich je...

3 0
možnosti

ty protichůdné požadavky to je stres , protože to prostě nejde udělat správně a mlýnské kameny drtí a drtí

4 0
možnosti
Uživatel požádal o vymazání
0 0
možnosti

Malé děti jsou vzhůru 24 hodin denně?

0 0
možnosti

to mam od doby, co jsem zacal pracovat

6 0
možnosti

Myslím, že v dnešní době jsou vzhledem k tlaku na výkon a množství odvedené práce ze strany zaměstnavatele ohroženy vyhořením zaměstnanci úplně všech profesí.

12 0
možnosti

Nicméně dnes je super doba nenechat si to líbit a změnit zaměstnavatele. Vřele doporučuji po vlastní zkušenosti i ve vyšším věku.

2 0
možnosti