Ona
Přijďte si zaběhat s ambasadorkou T-Mobile Olympijského běhu Evou Vrabcovou...

Přijďte si zaběhat s ambasadorkou T-Mobile Olympijského běhu Evou Vrabcovou Nývltovou. | foto: olympijskybeh.cz

Přijďte na speciální RUNGO výběh s Evou Vrabcovou Nývltovou

  • 0
Přijďte na speciální RUNGO výběh s českou olympioničkou Evou Vrabcovou Nývltovou, který pořádáme ve spolupráci s T-Mobile Olympijským během. Výběh je vhodný i pro začátečníky, nikdo se nemusí bát. Těšíme se na vás!

Trénink se koná tento čtvrtek 2. června a spolu Evou Vrabcovou Nývltovou, která se v současné době naplno věnuje atletice a připravuje se na letní olympijské hry v Rio de Janeiru. Sraz je na pražských Roztylech (stanice metra C) před budovou T-Mobile.

RUNGO výběh

S Evou Vrabcovou Nývltovou

Kdy: 2. června 16:30
Kde: Praha, T-Mobile CZ, Tomíčkova 2144/1
Délka: cca 6 km
Podrobnosti: Facebook

Společně s Evou si zaběhneme zhruba 6 kilometrů, během kterých od ní můžete načerpat rady a zkušenosti. Ty se vám budou hodit třeba už na T-Mobile Olympijském běhu, který se koná o víkendu 22. června. Na něm si můžete zazávodit nejen ve městech po celé České republice, ale i sami ve svém vlastním závodě pomocí speciální výzvy v aplikaci Endomondo.

Výběh je samozřejmě zdarma a není potřeba se dopředu nikde registrovat. Pokud nám ale dáte vědět svůj zájem na události na Facebooku, budeme rádi. Nikdo se nemusí bát přijít, tento pohodový běžecký trénink je vhodný i pro začátečníky!

Těšíme se na vás!

Nemůžeš? Přidej se k T-Mobile Olympijskému běhu teď!