Ona

Běhání ve sněhu s úsměvem na tváři. | foto: Filip Marvan, Rungo.cz

Podpořte svá předsevzetí, získejte motivaci a vyhrajte spoustu cen

  • 0
Dali jste si předsevzetí, že letos už opravdu začnete běhat? Nebo už běháte dlouho a stále hledáte novou motivaci? Zapojte se do nové Craft RUNGO výzvy pro leden 2017, naběhejte alespoň 30 kilometrů a vyhrajte!

Redakce v prosinci

  • Filip Marvan 203 Km
  • Marek Odstrčilík 160 Km
  • Majda Ondrášová 67 Km

Konec roku jsme trochu odlehčili a v prosinci jste mohli běhat spolu s celou redakcí bez nutnosti někoho předhánět. Stačilo naběhat alespoň symbolických deset kilometrů, abyste byli zařazeni do slosování o ceny PUMA. Kolik toho naběhali členové redakce, si můžete přečíst v boxíku a hned uvidíte, o kolik jste byli lepší nebo horší.

Ze všech kteří splnili stanovené podmínky jsme nakonec vylosovali Vlastu Svobodovou (392. v pořadí výzvy), která vyhrává běžeckou bundu PUMA s reflexními prvky, Jakuba Koláře (542. v pořadí výzvy), který se může těšit na běžeckou čepici PUMA a Moniku Kollarczykovou (409. v pořadí výzvy), která získává běžecké rukavice PUMA. Všem třem gratulujeme a prosíme, aby se ozvali na e-mail filip.marvan@rungo.cz ohledně předání cen.

Aktualizováno: Málem bychom zapoměli na slíbené ceny od RUNGO.cz. Běžeckou knížku od nás získává Lukáš Richtel (9. v pořadí výzvy) a tričko Iveta Izáková (628. v pořadí výzvy).

Do lednové Craft RUNGO výzvy se zapojte zde

Pro leden přichází jedna velká změna. Partnerem výzvy se stává značka Craft, kterou určitě znáte nejen z našich závodů. V lednu tak budete moci soutěžit právě o funkční oblečení této značky. A protože víme, že leden bývá měsícem plným předsevzetí a moc rádi bychom podpořili právě ta běžecká, cen bude tentokrát víc a úkol může zvládnout i naprostý začátečník.

O co se hraje v lednu

Pánská varianta termotrika Craft Extreme
Dámská varianta termotrika Craft Extreme
Běžecké rukavice s reflexními prvky Craft Brilliant
Běžecká čepice s reflexními prvky Craft Brilliant

Nezapomeňte

Pokud se chcete zapojit do přátelského soutěžení o ceny Craft, nezapomeňte se již teď přihlásit do výzvy na příští měsíc.

Pokud chcete být zařazeni do slosování o jednu z deseti cen, stačí v naší výzvě naběhat alespoň 30 kilometrů za měsíc leden. To je v průměru jen jeden kilometr denně, a to určitě zvládnete! Losovat budeme rovnou dvě termotrička Craft Extreme, dvě čepice a dvoje rukavice z řady Craft Briliant. K tomu přidáme čtyři trička v designu RUNGO. Celkem na vás tedy čeká deset cen a mnohem větší šance na výhru než obvykle.

Takže neváhejte a vyběhněte. Uvidíte, že i v zimě se vlastně běhá skvěle.

Jak se zapojit

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak si pak zvolte jeden z týmů v tomto článku a přidejte se!

  • Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.
  • Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).
  • V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.
  • Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.