Podpořte svá předsevzetí, získejte motivaci a vyhrajte spoustu cen

  9:21aktualizováno  3. ledna 9:21
Dali jste si předsevzetí, že letos už opravdu začnete běhat? Nebo už běháte dlouho a stále hledáte novou motivaci? Zapojte se do nové Craft RUNGO výzvy pro leden 2017, naběhejte alespoň 30 kilometrů a vyhrajte!

Běhání ve sněhu s úsměvem na tváři. | foto: Filip Marvan, Rungo.cz

Redakce v prosinci

  • Filip Marvan 203 Km
  • Marek Odstrčilík 160 Km
  • Majda Ondrášová 67 Km

Konec roku jsme trochu odlehčili a v prosinci jste mohli běhat spolu s celou redakcí bez nutnosti někoho předhánět. Stačilo naběhat alespoň symbolických deset kilometrů, abyste byli zařazeni do slosování o ceny PUMA. Kolik toho naběhali členové redakce, si můžete přečíst v boxíku a hned uvidíte, o kolik jste byli lepší nebo horší.

Ze všech kteří splnili stanovené podmínky jsme nakonec vylosovali Vlastu Svobodovou (392. v pořadí výzvy), která vyhrává běžeckou bundu PUMA s reflexními prvky, Jakuba Koláře (542. v pořadí výzvy), který se může těšit na běžeckou čepici PUMA a Moniku Kollarczykovou (409. v pořadí výzvy), která získává běžecké rukavice PUMA. Všem třem gratulujeme a prosíme, aby se ozvali na e-mail filip.marvan@rungo.cz ohledně předání cen.

Aktualizováno: Málem bychom zapoměli na slíbené ceny od RUNGO.cz. Běžeckou knížku od nás získává Lukáš Richtel (9. v pořadí výzvy) a tričko Iveta Izáková (628. v pořadí výzvy).

Do lednové Craft RUNGO výzvy se zapojte zde

Pro leden přichází jedna velká změna. Partnerem výzvy se stává značka Craft, kterou určitě znáte nejen z našich závodů. V lednu tak budete moci soutěžit právě o funkční oblečení této značky. A protože víme, že leden bývá měsícem plným předsevzetí a moc rádi bychom podpořili právě ta běžecká, cen bude tentokrát víc a úkol může zvládnout i naprostý začátečník.

O co se hraje v lednu

Pánská varianta termotrika Craft Extreme
Dámská varianta termotrika Craft Extreme
Běžecké rukavice s reflexními prvky Craft Brilliant
Běžecká čepice s reflexními prvky Craft Brilliant

Nezapomeňte

Pokud se chcete zapojit do přátelského soutěžení o ceny Craft, nezapomeňte se již teď přihlásit do výzvy na příští měsíc.

Pokud chcete být zařazeni do slosování o jednu z deseti cen, stačí v naší výzvě naběhat alespoň 30 kilometrů za měsíc leden. To je v průměru jen jeden kilometr denně, a to určitě zvládnete! Losovat budeme rovnou dvě termotrička Craft Extreme, dvě čepice a dvoje rukavice z řady Craft Briliant. K tomu přidáme čtyři trička v designu RUNGO. Celkem na vás tedy čeká deset cen a mnohem větší šance na výhru než obvykle.

Takže neváhejte a vyběhněte. Uvidíte, že i v zimě se vlastně běhá skvěle.

Jak se zapojit

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak si pak zvolte jeden z týmů v tomto článku a přidejte se!

  • Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.
  • Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).
  • V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.
  • Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

Autor:

Nejčtenější

Vezmi děti a kopni ji do zadku, radila náhradní manželka. Míra poslechl

Jarka poznala Míru, když jí bylo 15 let. Mají spolu dvě děti.

Vztah Jarky s Mírou je před krachem, zatímco Martina s Michalem spolu vrkají jako hrdličky a do Výměny manželek se...

Po třech dětech vážila Ludmila skoro metrák. Teď vypadá jako modelka

Osmatřicetiletá Ludmila shodila 25 kilogramů

U nás v rodině měly všechny ženy velké zadky, směje se Ludmila Černá (38), jejíž hmotnost se po narození třetího dítěte...

Tomáš se mně nemůže přizpůsobit, musím já, říká Anna Satoranská

Anna Satoranská

Společně se svým otcem Pavlem Maurerem pořádá gastronomické výlety do světa, vydává průvodce po restauracích a pořádá...

Zprvu jsem dietu před okolím tajila, říká žena, která zhubla 27 kilogramů

Jiřina Sedlmajerová zhubla 27 kilogramů.

Jiřina vaří v mateřské školce, se zdravým jídelníčkem pro sebe si však hodně dlouho neuměla poradit. Nakonec jí...

Jak přežít pubertu: dejte na instinkty a raději buďte trochu paranoidní

puberta matka dcera

„Je to náročné období, které má i své kouzlo,” říká o dospívání pedagog a konzultant Miloslav Hubatka. Pokud pubertou...

Další z rubriky

Čokoláda prospívá kráse, zdraví i chuti na sex. Dnes slaví svůj svátek

Ilustrační snímek

Málokterá lahůdka na světě je tak univerzálně milovaná jako právě čokoláda. Není užitečná jen tělu, ale dovede zahnat i...

Vyhýbáte se mléku či lepku? Možná nemáte alergii, jen podléháte módě

Ilustrační snímek

Uspořádat večeři s přáteli může být dnes docela oříšek. Někdo nejí lepek, jiný cukr a další laktózu. Diety s vyloučením...

Pětkrát o menstruačním kalíšku. Jak ho vybrat a jak zavést

Raději než tampon menstruační kalíšek, shodují se ženy, které ho používají....

Každá žena v době menstruace volí, co jí vyhovuje. Některá upřednostňuje vložky, jiná tampony. Další možností je...

Mají houby opravdu léčivé účinky? Sedm otázek pro odborníky na výživu

Asijské houby enoki, shimeji a hlíva

Tisíciletá čínská medicína mnohé houby používala jako léčivo. Některé se doporučovaly mužům jako afrodiziakum. Jiné...

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz