Podpořte svá předsevzetí, získejte motivaci a vyhrajte spoustu cen

  9:21aktualizováno  3. ledna 9:21
Dali jste si předsevzetí, že letos už opravdu začnete běhat? Nebo už běháte dlouho a stále hledáte novou motivaci? Zapojte se do nové Craft RUNGO výzvy pro leden 2017, naběhejte alespoň 30 kilometrů a vyhrajte!

Běhání ve sněhu s úsměvem na tváři. | foto: Filip Marvan, Rungo.cz

Redakce v prosinci

  • Filip Marvan 203 Km
  • Marek Odstrčilík 160 Km
  • Majda Ondrášová 67 Km

Konec roku jsme trochu odlehčili a v prosinci jste mohli běhat spolu s celou redakcí bez nutnosti někoho předhánět. Stačilo naběhat alespoň symbolických deset kilometrů, abyste byli zařazeni do slosování o ceny PUMA. Kolik toho naběhali členové redakce, si můžete přečíst v boxíku a hned uvidíte, o kolik jste byli lepší nebo horší.

Ze všech kteří splnili stanovené podmínky jsme nakonec vylosovali Vlastu Svobodovou (392. v pořadí výzvy), která vyhrává běžeckou bundu PUMA s reflexními prvky, Jakuba Koláře (542. v pořadí výzvy), který se může těšit na běžeckou čepici PUMA a Moniku Kollarczykovou (409. v pořadí výzvy), která získává běžecké rukavice PUMA. Všem třem gratulujeme a prosíme, aby se ozvali na e-mail filip.marvan@rungo.cz ohledně předání cen.

Aktualizováno: Málem bychom zapoměli na slíbené ceny od RUNGO.cz. Běžeckou knížku od nás získává Lukáš Richtel (9. v pořadí výzvy) a tričko Iveta Izáková (628. v pořadí výzvy).

Do lednové Craft RUNGO výzvy se zapojte zde

Pro leden přichází jedna velká změna. Partnerem výzvy se stává značka Craft, kterou určitě znáte nejen z našich závodů. V lednu tak budete moci soutěžit právě o funkční oblečení této značky. A protože víme, že leden bývá měsícem plným předsevzetí a moc rádi bychom podpořili právě ta běžecká, cen bude tentokrát víc a úkol může zvládnout i naprostý začátečník.

O co se hraje v lednu

Pánská varianta termotrika Craft Extreme
Dámská varianta termotrika Craft Extreme
Běžecké rukavice s reflexními prvky Craft Brilliant
Běžecká čepice s reflexními prvky Craft Brilliant

Nezapomeňte

Pokud se chcete zapojit do přátelského soutěžení o ceny Craft, nezapomeňte se již teď přihlásit do výzvy na příští měsíc.

Pokud chcete být zařazeni do slosování o jednu z deseti cen, stačí v naší výzvě naběhat alespoň 30 kilometrů za měsíc leden. To je v průměru jen jeden kilometr denně, a to určitě zvládnete! Losovat budeme rovnou dvě termotrička Craft Extreme, dvě čepice a dvoje rukavice z řady Craft Briliant. K tomu přidáme čtyři trička v designu RUNGO. Celkem na vás tedy čeká deset cen a mnohem větší šance na výhru než obvykle.

Takže neváhejte a vyběhněte. Uvidíte, že i v zimě se vlastně běhá skvěle.

Jak se zapojit

Pro nové Rungo výzvy používáme mnoha běžci oblíbenou platformu Endomondo. V prvé řadě se tedy zaregistrujte na jejich stránkách, což lze kromě klasické registrace s uživatelským jménem a heslem i pomocí vašeho Facebook účtu (pokud máte). Po přihlášení na Endomondo si pak si pak zvolte jeden z týmů v tomto článku a přidejte se!

  • Pokud běháte s mobilním telefonem, je to jednoduché. Nainstalujte si mobilní aplikaci Endomondo Sports Tracker, která je dostupná pro všechny rozšířené platformy chytrých telefonů a používejte jí pro zaznamenání svých výběhů. Aplikace po doběhu nahraje váš výkon na web Endomondo.com a kilometry se vám automaticky započítají do Rungo výzvy.
  • Pokud běháte s hodinkami Garmin, můžete si Endomondo účet propojit se službou Garmin Connect (kam se data z Garmin sporttesterů standardně nahrávají) a Endomondo si vaše výběhy bude ze služby Garmin Connect stahovat automaticky. Toto propojení provedete v nastavení Endomonda na webu (stačí zadat přihlašovací údaje pro váš Garmin Connect účet).Garmin sporttestery lze propojit s Endomondo i napřímo pod tlačítkem Add workout, je potřeba mít ale nainstalovaný Garmin Communicator Plugin případně Garmin ANT agent (záleží na konkrétním modelu).
  • V případě, že si zaznamenáváte své běžecký výkony jakoukoliv jinou aplikací nebo sporttesterem, exportujte si vaše výběhy do souboru GPX (standard, který umí drtivá většina aplikací, služeb a sporttesterů) a nahrajte ho na váš Endomondo účet ručně. To provedete kliknutím na tlačítko Add workout a následně vyberte import from file.
  • Využívat můžete také službu Tapiriik.com, která dokáže vzájemně synchronizovat zaznamenaná kilometry mezi službami Endomondo, Strava, Runkeeper, Trainink Peaks a dalšími. Stačí se u této služby přihlásit pod jednotlivé služby a následně stačí vždy jen jedno kliknutí, aby Tapiriik synchronizoval vaše výkony mezi jednotlivými službami.

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte napsat do diskuse, my nebo ostatní čtenáři vám jistě rádi poradíme a možná zjistíte, že váš problém tam již někdo před vámi vyřešil.

Autor:

Nejčtenější

Andrea Černá: Jako kůl v plotě nežiju, ale pět dětí už porodit nestihnu

Andrea Černá

Přestože Andrea Černá ztvárnila desítky náročných divadelních rolí, pro národ zůstává hlavně Eliškou ze známého filmu...

Na Pacifické hřebenovce jsem věčně hladověla, vzpomíná Lucie Kutrová

Lucie Kutrová

Do dvaceti se kromě školy zajímala jen o módu a večírky. Neuběhla ani kilometr a nechápala, proč lidé chodí třeba na...

Už žádné módní trapasy. Osvojte si základní pravidla oblékání

Ilustrační fotografie

Cit pro módu bohužel nebyl každému do vínku dán. Kvůli tomu můžeme na ulicích občas vidět opravdu zvláštní kreace,...

V obložení závazků: sendvičové generaci hrozí krize a vyhoření

ilustrační snímek

Musejí se starat o děti, zároveň pečují o rodiče a mnohdy i prarodiče. A k tomu pracují nebo podnikají. Tak žijí...

Průzkum: mladí bez rodin vstupují do života se zkreslenými představami

Ilustrační snímek

Mladí lidé, kteří vyrůstali v dětském domově, nemají v porovnání s vrstevníky stejné podmínky pro start do nového...

Další z rubriky

Ortorexie: Když se ze zdravého jídla stane posedlost

MUDr. JIŘÍ DOLINA (51), Ph.D. je přednosta Interní gastroenterologické kliniky...

Chia semínka, goji, čaga, pohanka. Pro mnohé ideál zdravé výživy, pro jiné chorobná závislost na životosprávě, která...

Hlíva jako recept na dlouhý život. Hlídá cholesterol a pomáhá hubnout

Češi si hlívu natolik oblíbili, že se již běžně pěstuje i na českých farmách,...

Léčivá síla hlívy ústřičné je známá po tisíce let. V Číně ji lidé považují za účinný prostředek, který člověku zaručí...

OBRAZEM: Rebelka s mezírkou mezi zuby. Madonna slaví jednašedesát

Madonna

Málokdo by této dámě s ďáblem v těle hádal jednašedesát let. Popová zpěvačka Madonna to na pódiu dokáže roztočit jako...

Domácí násilí: Soud chce vyšší tresty, pokud k němu dochází před dětmi
Domácí násilí: Soud chce vyšší tresty, pokud k němu dochází před dětmi

Fyzické i psychické násilí v přítomnost dětí může mít ještě větší dopad, než tomu bylo doposud. Násilník se totiž nedopouští trestného činu pouze na partnerovi, ale také na nezletilých. Jaké následky může domácí násilí mezi partnery na dětech zanechat?

Databáze nemocí

Najdete na iDNES.cz