Ona

Cestou k vodopádu Skok ve Vysokých Tatrách | foto: Lišková Petra, Rungo.cz

Projděte se s námi babím létem a došlápněte si na výhru

  • 0
Teplo tak akorát, slunečno a nádherně zbarvená příroda. To všechno nám nabízí babí léto. Tak toho využijte, vykročte ven ještě dnes a soutěžte s námi. Stačí málo!

Horké počasí nám skončilo a nastalo slunečné babí léto. Rodiče už mají za sebou období shánění aktovek, sešitů a dalších školních pomůcek. Proto neváhejte a využijte poslední hřejivé sluneční paprsky, než nastanou podzimní plískanice, ke svým procházkám. 

Zároveň si všímejte, jak se příroda začíná pěkně zbarvovat a nahrávejte fotky ze svých procházek a výletů do naší facebookové výšlapové skupiny.

Rádi se s vámi potkáme osobně na našich pravidelných výšlapech v Praze a Brně, které pro vás pořádáme.

Kilometry si zaznamenávejte pomocí aplikace Endomondo nebo chytrých hodinek s GPS, které do Endomonda můžete synchronizovat. Přidejte se do naší říjnové výzvy a soutěžte o cenu od redakce. V říjnu máme oproti září o den navíc, na cenu mohou dosáhnout tedy ti, kteří nachodí alespoň 80 kilometrů.

A určitě už netrpělivě čekáte jak dopadla výzva za měsíc září. Nastavený limit splnilo 105 účastníků a vylosována byla na 49. příčce Tereza Géciová, která nachodila téměř 105 kilometrů. Gratulujeme a o cenu redakce se přihlaste na e-mailu: sarka.spacilova@rungo.cz.